Menu

Acer NH.Q3HEP.004

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q3HEP.004 

Opis

Płynna rozgrywka Prześcignij konkurencję dzięki wydajnemu procesorowi Intel® Core™ i5/i7 i karcie graficznej NVIDIA® GeForce™ z kolekcji GTX 10 Niestandardowo zaprojektowane chłodzenie Wykorzystaj potencjał notebooka Predator dzięki niestandardowo zaprojektowanemu systemowi chłodzenia przy pomocy dwóch wyprodukowanych całkowicie z metalu wentylatorów AeroBlade™ 3D Fan. AeroBlade™ 3D nad wyraz cienki (0,1 mm) stworzony w całości z metalu wentylator AeroBlade™ zagwarantuje progresywną aerodynamikę i wyśmienity przepływ powietrza, utrzymując niską temperaturę i czystość całego systemu. PredatorSense™ Oprogramowania PredatorSense daje użytkownikowi kontrole efektywności sprzętu z jednego miejsca. Pozwala obserwować temperature Procesora i Grafiki, pokręcać produktywność Grafiki oraz sterować sprawnością chłodzenia! Podkręć skuteczność Grafiki Dzięki oprogramowaniu PredatorSense™ podkręć produktywność swej karty graficznej. Uwolnij potencjał przy pomocy jednego kliknięcia. Karta graficzna NVIDIA® GeForce® z linii GTX 10 notebooky z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® z serii GTX 10 są także wyposażone w architekturę NVIDIA Pascal™ oraz innowacyjne rozwiązania do obsługi gier, co czyni je znakomitym wyborem w sytuacji najnowszych gier w wysokiej rozdzielczości. Zadziorna pokrywa Płaskie, geometryczne kąty, zbiegające się z ostrymi krawędziami, podkreślają wygląd jego zadziornej, czarno-czerwonej pokrywy. Podświetlana klawiatura Czerwone podświetlenie oświetla klawisze, umożliwiające grę w dowolnym miejscu i czasie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.