Menu

Acer NH.Q3NEP.002

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q3NEP.002 

Opis

wyświetlacz IPS Przed oczami masz oprawiony w obsydianową czerń, genialnie odwzorowujący kolory wyświetlacz IPS. Cudowny widok na nocną rozgrywkę! FULL HD PRZY 144 Hz Wybierz opcję Full HD i dołącz do rzeszy graczy zadowolonych z niewiarygodnie wysokiej częstotliwości odświeżania, która gwarantuje płynną, bezproblemową i zażartą rozgrywkę. WENTYLATORY AEROBLADE™ 3D Dwa ultracienkie i całkowicie metalowe wentylatory AeroBlade™ czuwają, by GPU i CPU pracowały w miłym chłodzie. Wsłuchaj się w ich głos: „graj dalej, stary, graj dalej"! PIĘĆ RUREK TERMOPRZEWODZĄCYCH Pięć rurek termoprzewodzących odprowadza nadmiar ciepła, wspomagając chłodzenie notebooka Helios 500. Spora moc oznacza niemało ciepła, więc zadbaliśmy o niesamowite chłodzeni. PRAWDZIWY WYDECH Cztery otwory wylotowe i dwa wlotowe ekspresowo wprowadzają chłodne powietrze i odprowadzają nagrzane. Powietrze krąży w specjalnej konstrukcji, dzięki której laptop jest nieco wyższy. COOLBOOST™ Kiedy robi się gorąco, na scenę wkracza CoolBoost™. Starczy go włączyć, a prędkość wentylatorów zmienia się zależnie od ilości ciepła, tak aby najważniejsze obszary miały za każdym razem optymalne chłodzenie. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Czterostrefowy system RGB kreuje paletę barw, spomiędzy których możesz wybierać (jest ich aż 16,8 mln), i ma pięć specjalnych programowalnych klawiszy, których możesz używać adekwatnie do swych potrzeb. NIECO PRECYZJI Choć podczas grania niewątpliwie wolisz korzystać z myszy, podświetlany na niebiesko panel dotykowy Precision zezwala na nieco bardziej klasyczne używanie notebooka. NVIDIA® GEFORCE® GTX 1070 Graj w najmocniej innowacyjne i wymagające pod względem grafiki gry i nie martw się, iż umknie Ci choćby jeden detal – laptop wyposażono w kartę graficzną GeForce GTX 1070 i przełomową architekturę NVIDIA Pascal™. NVIDIA® G-SYNC™ NVIDIA® G-SYNC™1 usuwa rozmywanie obrazu – prawdziwe utrapienie intensywnych gier. Z laptopem z kartą G-SYNC™ możesz rozpoczynać rozgrywkę. PROCESOR Z DOPALACZEM Procesor Intel® Core i5 ósmej generacji bez dwóch zdań nie pozostanie w tyle. Może zostać przetaktowany i wykorzystywać nawet do czterech rdzeni i do 8 wątków, dzięki czemu spełnią się wszystkie Twoje marzenia o porządnym procesorze. DDR4 RZĄDZI Możesz zacząć od 16 GB, lecz nic nie stoi Ci na przeszkodzie, by dorzucić więcej, aż do 64. Tylko jak znaleźć dość zadań,wykorzystać wszystkie te możliwości? ZAPISZ – NA SSD prędkie systemy potrzebują szybkich dysków. Wyeliminuj wąskie gardła, wyposażając swojego notebooka Helios 500 w choćby dwa dyski SSD PCIe NVME w konfiguracji Raid 0 i dysk HDD choćby do 2 TB. GŁOŚNIKI I SUBWOOFER Wzmocnij dźwięk i nadaj mu obszerniejszą wyrazistość dzięki niewiarygodnym narzędziom Waves MaxxAudio®, które pozwolą Ci wyzwolić pełnię możliwości systemu głośników 2.1. Żegnaj przeciętności, witajcie niezapomniane wrażenia! TRUEHARMONY™ nieszablonowa konstrukcja głośników...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.