Menu

Acer NH.Q3REP.018

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q3REP.018 

Opis

świeże zasady gry Wejdź do świata gier ze standardem przewyższającym zwykłe laptopy. Progresywne funkcje pozwalają w pełni oddać się grze. Przełamywanie bariery dźwięku Nowa jakość rozrywki i niesamowity dźwięk z systemem TrueHarmony™ producenta Acer, a także Dolby Audio™ Premium.

Realistyczny dźwięk dzięki jedynej w swoim rodzaju konstrukcji głośnika z głębszym basem i obszerniejszą głośnością. Dolby Audio™ Premium ożywia Twoją rozrywkę dzięki bogatemu, mocnemu dźwiękowi. Intensywnie dostosowuje dźwięk, żeby zapewnić jakość wirtualnego dźwięku przestrzennego porównywalną z kinem domowym, dzięki czemu wciągnie Cię w świat rozrywki.

Głębsze basy i wyższy poziom głośności sprawiają, iż dźwięk jest wystarczająco głośny i czysty, żeby się nim dzielić. Pełnia wrażeń pod każdym względem wyśmienite odwzorowanie kolorów dzięki wyświetlaczowi IPS Full HD.

Obraz o rozdzielczości 1920x1080 i proporcjach 16:9 sprawia, iż filmy i gry są dynamiczne i bardziej realistyczne. Widoczne są niepokaźne detale, a tekst jest znaczny. Panel IPS zapewnia czytelny obraz w zakresie do 170ºprzy zachowaniu jednakowo wysokiej jakości odcieni.

Bezproblemowa łączność potężny i jednostajny sygnał bezprzewodowy dzięki optymalnie umieszczonej antenie łączności bezprzewodowej 802.11ac i 2x2 MIMO. Porty na każdą okazję szeroka liczba portów z możliwością podłączenia niemal każdego urządzenia poszerza funkcjonalność laptopa Nitro 5.

Zapomnij o rzeczywistości Bezproblemowa, szybka podróż do świata gier z kartą graficzną AMD Radeon™ RX560X Pełna moc Płynne i przyjemne granie w gry i oglądanie filmów dzięki wydajnym procesorom AMD Ryzen™ 5/7 NitroSense™ Oprogramowanie NitroSense daje użytkownikowi kontrolę skuteczności sprzętu z jednego miejsca.

Pozwala pilnować dane systemowe takie jak temperaturę/obciążenie Procesora i Grafiki,, a także sterować produktywnością chłodzenia! Acer CoolBoost™ technika CoolBoost™ pozwala użytkownikowi na ręczne sterowanie procesem chłodzenia i zmniejszenie temperatury Procesora/Grafiki nawet o 11% dzięki systemowi złożonemu z dwóch wydajnych wentylatorów....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.