Menu

Acer NH.Q3REP.022

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q3REP.022 

Opis

nowe zasady gry Wejdź do świata gier ze standardem przewyższającym zwykłe notebooky. Progresywne funkcje pozwalają w pełni oddać się grze. Przełamywanie bariery dźwięku Nowa jakość rozrywki i niesamowity dźwięk z systemem TrueHarmony™ firmy Acer oraz Dolby Audio™ Premium.

Realistyczny dźwięk dzięki jedynej w swoim rodzaju konstrukcji głośnika z głębszym basem i obszerniejszą głośnością. Dolby Audio™ Premium ożywia Twoją rozrywkę dzięki bogatemu, konkretnemu dźwiękowi. Dynamicznie dopasowuje dźwięk, aby zapewnić jakość wirtualnego dźwięku przestrzennego porównywalną z kinem domowym, dzięki temu wciągnie Cię w świat rozrywki.

Głębsze basy i wyższy poziom głośności sprawiają, iż dźwięk jest wystarczająco głośny i czysty, żeby się nim dzielić. Pełnia wrażeń pod każdym względem idealne odwzorowanie barw dzięki wyświetlaczowi IPS Full HD.

Obraz o rozdzielczości 1920x1080 i proporcjach 16:9 sprawia, iż filmy oraz gry są aktywne i bardziej realistyczne. Widoczne są niewielkie detale, a tekst jest pokaźny. Panel IPS zagwarantuje czytelny obraz w zakresie do 170ºprzy zachowaniu tak samo wysokiej jakości kolorów.

Bezproblemowa łączność potężny i zrównoważony sygnał bezprzewodowy dzięki stosownie umieszczonej antenie łączności bezprzewodowej 802.11ac oraz 2x2 MIMO. Porty na każdą okazję wielka liczba portów z możliwością podłączenia niemal każdego urządzenia poszerza funkcjonalność notebooka Nitro 5.

Zapomnij o rzeczywistości Bezproblemowa, szybka podróż do świata gier z kartą graficzną AMD Radeon™ RX560X Pełna moc Płynne i przyjemne granie w gry i oglądanie filmów dzięki produktywnym procesorom AMD Ryzen™ 5/7 NitroSense™ Oprogramowanie NitroSense daje użytkownikowi kontrolę wydajności sprzętu z jednego miejsca.

Pozwala nadzorować dane systemowe takie jak temperaturę/obciążenie Procesora i Grafiki,, a także sterować wydajnością chłodzenia! Acer CoolBoost™ technologia CoolBoost™ pozwala użytkownikowi na ręczne sterowanie procesem chłodzenia i zmniejszenie temperatury Procesora/Grafiki nawet o 11% dzięki systemowi złożonemu z dwóch produktywnych wentylatorów....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.