Menu

Acer NH.Q4WEP.001

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q4WEP.001 

Opis

Graj jak mistrzowie Ten notebook, wyekwipowany w procesor Intel Core i7-8750H i kartę graficzną GeForce RTX 2080 Max-Q, został zaprojektowany, żeby pomóc Ci niszczyć przeciwników w grach, pobudzić Twoją kreatywność i wzbudzić zazdrość u Twoich znajomych i członków rodziny.

A to wszystko wraz z ekranem z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 3 ms. NOŚ GO za każdym razem ZE SOBĄ Umieszczony w czarnej metalowej obudowie model Triton 500 zaprojektowaliśmy z myślą o graniu w gry w dowolnym miejscu i czasie.

Podświetlana światłem LED i udekorowana grafiką Predator pokrywa rozświetla się, przypominając o tym, że nie jest to zwykły laptop do gier. JEDEN TRYB: szybki Najważniejszą cechą tego laptopa jest szybkość działania, a prym wiedzie tu wyświetlacz.

Jak? Wybraliśmy panel o częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji na poziomie 3 ms, uzyskiwanemu dzięki funkcji Overdrive. Można zapomnieć o rozmyciach i zacząć korzystać z wyraźnego, dynamicznego obrazu w grach.

JESTEŚMY OTOCZENI Możesz podłączyć dodatkowe monitory dzięki portom HDMI 2.0, Mini DisplayPort (mDP) i USB-C Thunderbolt 3. Łącznie z ekranem laptopa będziesz posiadać wokół siebie cztery wyświetlacze. GOTOWY NA WSZYSTKO Metalowa pokrywa zawiera sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-8750H ósmej generacji, układ graficzny GeForce RTX 2080 Max-Q, 8 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem o częstotliwości 2666 MHz i dysk SSD PCIe NVMe o obszerności 256 GB w macierzy Raid 01.

Efekt? oszałamiająca wydajność, która czeka na poważne wyzwania. Technika NVIDIA RTX laptopy do grania Predator Triton 500 z układem GeForce RTX wyekwipowano w architekturę NVIDIA Turing i bezprecedensową platformę NVIDIA RTX.

Możesz liczyć na najszybszą, najistotniej realistyczną, obsługiwaną przez SI rozgrywkę. ŚLEDZENIE PROMIENI i NVIDIA TURING rozszerz realizm swych gier. Funkcja śledzenia promieni symuluje rzeczywiste działanie światła, dzięki temu umożliwia bieżące generowanie obrazu o kinematograficznej jakości choćby w przypadku najszczególniej innowacyjnych graficznie gier.

rewolucyjna architektura NVIDIA Turing łączy śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, sztuczną inteligencję i programowalne cieniowanie, zapewniając w całości świeże wrażenia podczas grania w gry. Technologia AEROBLADE 3D CZWARTEJ GENERACJI laptopy gamingowe Predator Triton 500 są zaopatrzone w naszą autorską technologię chłodzenia.

konstrukcja najnowszej generacji ogranicza hałas i upraszcza przepływ powietrza, co przekłada się na słuszną skuteczność w przypadku wszelkich zadań. Konstrukcja ŁOPATEK Czerpiąc inspirację z mechaniki dynamicznego, bezgłośnego lotu sowy, producent Acer wyposażyła wentylatory w ząbkowaną krawędź, która usprawnia przepływ powietrza.

Winglety wzdłuż górnej i dolnej krawędzi wentylatora, a także zakrzywiona płetwa wzdłuż wewnętrznej łopatki ponadto ograniczają zawirowania powietrza. Każda z 59 łopatek o bionicznej konstrukcji ma zaledwie 0,1 mm grubości, jest wyprodukowana w pełni z metalu i gromadzi dwa wgłębienia stabilizujące.

NIESTANDARDOWA KONFIGURACJA Niestandardowa klawiatura z 3-strefowym podświetleniem RGB wyekwipowana w opracowany przez Acer krój pisma Predator, prześwitujące, wklęsłe klawisze WASD oraz dwa zintegrowane klawisze, o których warto wspomnieć: Turbo i PredatorSense.

Klawisz Turbo umożliwia prędkie rozszerzenie osiągów, a klawisz PredatorSense – uruchomienie aplikacji narzędziowej. DŹWIĘK 3D DZIĘKI WAVES NX Dowolne słuchawki można przekształcić w progresywny system dźwięku przestrzennego 360°.

dzięki czemu dźwięk ulubionych filmów, utworów muzycznych i gier będzie miał realistyczny, trójwymiarowy charakter. MNIEJ OPÓŹNIEŃ, WIĘCEJ ZWYCIĘSTW Nikt nie chce przegrać rywalizacji z powodu opóźnień w przesyłaniu sygnału.

To zbyt bolesne przeżycie. Karta sieciowa Killer E3000, karta bezprzewodowa Killer AC 1550 i Killer Control Center 2.0 sprawiają, że mamy wszystkie narzędzia potrzebne do pokonania internetowych rywali, zapewnienia prędkiej łączności i zoptymalizowania pracy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.