Menu

Acer NH.Q4WEP.002

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q4WEP.002 

Opis

Graj jak mistrzowie Ten notebook, wyekwipowany w procesor Intel Core i7-8750H i kartę graficzną GeForce RTX 2080 Max-Q, został zaprojektowany, aby pomóc Ci niszczyć przeciwników w grach, pobudzić Twoją kreatywność i wzbudzić zazdrość u Twoich znajomych i członków rodziny.

A to wszystko wraz z ekranem z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 3 ms. NOŚ GO zawsze ZE SOBĄ Umieszczony w czarnej metalowej obudowie model Triton 500 zaprojektowaliśmy z myślą o graniu w gry w dowolnym miejscu i czasie.

Podświetlana światłem LED i udekorowana grafiką Predator pokrywa rozświetla się, przypominając o tym, iż nie jest to zwykły notebook do gier. JEDEN TRYB: prędki Najważniejszą cechą tego laptopa jest szybkość działania, a prym wiedzie tu wyświetlacz.

Jak? Wybraliśmy panel o częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji na poziomie 3 ms, uzyskiwanemu dzięki funkcji Overdrive. Można zapomnieć o rozmyciach i zacząć korzystać z wyraźnego, dynamicznego obrazu w grach.

JESTEŚMY OTOCZENI Możesz podłączyć dopełniające monitory dzięki portom HDMI 2.0, Mini DisplayPort (mDP) i USB-C Thunderbolt 3. Łącznie z ekranem notebooka będziesz posiadać wokół siebie cztery wyświetlacze. GOTOWY NA WSZYSTKO Metalowa pokrywa posiada sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-8750H ósmej generacji, układ graficzny GeForce RTX 2080 Max-Q, 16 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem o częstotliwości 2666 MHz i dysk SSD PCIe NVMe o obszerności 256 GB w macierzy Raid 01.

Efekt? olśniewająca sprawność, która czeka na poważne wyzwania. Technologia NVIDIA RTX laptopy do grania Predator Triton 500 z układem GeForce RTX wyekwipowano w architekturę NVIDIA Turing i przełomową platformę NVIDIA RTX.

Możesz liczyć na najszybszą, najszczególniej realistyczną, obsługiwaną poprzez SI rozgrywkę. ŚLEDZENIE PROMIENI i NVIDIA TURING rozszerz realizm swych gier. Funkcja śledzenia promieni symuluje rzeczywiste działanie światła, dzięki temu zezwala na bieżące generowanie obrazu o kinematograficznej jakości choćby w przypadku najszczególniej zaawansowanych graficznie gier.

bezprecedensowa architektura NVIDIA Turing łączy śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, sztuczną inteligencję i programowalne cieniowanie, gwarantując w pełni nowe wrażenia w trakcie grania w gry. Technika AEROBLADE 3D CZWARTEJ GENERACJI notebooky gamingowe Predator Triton 500 są wyposażone w naszą autorską technologię chłodzenia.

kompozycja najnowszej generacji ogranicza hałas i ułatwia przepływ powietrza, co przekłada się na stosowną skuteczność w przypadku wszystkich zadań. Konstrukcja ŁOPATEK Czerpiąc inspirację z mechaniki dynamicznego, bezgłośnego lotu sowy, producent Acer wyposażyła wentylatory w ząbkowaną krawędź, która ułatwia przepływ powietrza.

Winglety wzdłuż górnej i dolnej krawędzi wentylatora oraz odkształcona płetwa wzdłuż wewnętrznej łopatki na dodatek ograniczają zawirowania powietrza. Każda z 59 łopatek o bionicznej konstru...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.