Menu

Acer NH.Q4WEP.004

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q4WEP.004 

Opis

Graj jak mistrzowie Ten laptop, wyekwipowany w procesor Intel Core i7-8750H i kartę graficzną GeForce RTX 2080 Max-Q, został zaprojektowany, by pomóc Ci niszczyć przeciwników w grach, pobudzić Twoją kreatywność i wzbudzić zazdrość u Twoich znajomych i członków rodziny.

A to wszystko wraz z ekranem z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 3 ms. NOŚ GO zawsze ZE SOBĄ Umieszczony w czarnej metalowej obudowie model Triton 500 zaprojektowaliśmy z myślą o graniu w gry w dowolnym miejscu i czasie.

Podświetlana światłem LED i zdobiona grafiką Predator pokrywa rozświetla się, przypominając o tym, że nie jest to zwykły notebook do gier. JEDEN TRYB: prędki Najważniejszą cechą tego notebooka jest szybkość działania, a prym wiedzie tu ekran.

Jak? Wybraliśmy panel o częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji na poziomie 3 ms, uzyskiwanemu dzięki funkcji Overdrive. Można zapomnieć o rozmyciach i zacząć korzystać z wyraźnego, dynamicznego obrazu w grach.

JESTEŚMY OTOCZENI Możesz podłączyć uzupełniające monitory dzięki portom HDMI 2.0, Mini DisplayPort (mDP) i USB-C Thunderbolt 3. Łącznie z ekranem laptopa będziesz posiadać wokół siebie cztery wyświetlacze. GOTOWY NA WSZYSTKO Metalowa obudowa gromadzi sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-8750H ósmej generacji, układ graficzny GeForce RTX 2080 Max-Q, 16 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem o częstotliwości 2666 MHz, a także dwa dyski SSD PCIe NVMe o pojemności 512 GB w macierzy Raid 0.

Efekt? olśniewająca efektywność, która czeka na poważne wyzwania. Technologia NVIDIA RTX laptopy do grania Predator Triton 500 z układem GeForce RTX wyposażono w architekturę NVIDIA Turing i rewolucyjną platformę NVIDIA RTX.

Możesz liczyć na najszybszą, najmocniej realistyczną, obsługiwaną poprzez SI rozgrywkę. ŚLEDZENIE PROMIENI i NVIDIA TURING zwiększ realizm swoich gier. Funkcja śledzenia promieni symuluje rzeczywiste działanie światła, dzięki temu pozwala na bieżące generowanie obrazu o kinematograficznej jakości nawet w sytuacji najszczególniej innowacyjnych graficznie gier.

rewolucyjna architektura NVIDIA Turing łączy śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, sztuczną inteligencję i programowalne cieniowanie, gwarantując całkowicie nowe wrażenia w trakcie grania w gry. Technika AEROBLADE 3D CZWARTEJ GENERACJI laptopy gamingowe Predator Triton 500 są wyekwipowane w naszą autorską technikę chłodzenia.

kompozycja najnowszej generacji ogranicza hałas i ułatwia przepływ powietrza, co przekłada się na słuszną sprawność w przypadku wszystkich zadań. Budowa ŁOPATEK Czerpiąc inspirację z mechaniki dynamicznego, bezgłośnego lotu sowy, marka Acer wyposażyła wentylatory w ząbkowaną krawędź, która ułatwia przepływ powietrza.

Winglety wzdłuż górnej i dolnej krawędzi wentylatora oraz zakrzywiona płetwa wzdłuż wewnętrznej łopatki na dodatek ograniczają zawirowania powietrza. Każda z 59 łopatek o bionicznej konstrukcji ma zaledwie 0,1 mm grubości, jest wytwarzana kompletnie z metalu i zawiera dwa wgłębienia stabilizujące.

NIESTANDARDOWA KONFIGURACJA Niestandardowa klawiatura z 3-strefowym podświetleniem RGB wyekwipowana w opracowany poprzez Acer fason pisma Predator, prześwitujące, wklęsłe klawisze WASD, a także dwa zintegrowane klawisze, o których warto wspomnieć: Turbo i PredatorSense.

Klawisz Turbo umożliwia prędkie zwiększenie osiągów, a klawisz PredatorSense – uruchomienie aplikacji narzędziowej. DŹWIĘK 3D DZIĘKI WAVES NX Dowolne słuchawki można przekształcić w innowacyjny system dźwięku przestrzennego 360°.

dzięki temu dźwięk ulubionych filmów, utworów muzycznych i gier będzie miał realistyczny, trójwymiarowy charakter. MNIEJ OPÓŹNIEŃ, WIĘCEJ ZWYCIĘSTW Nikt nie chce przegrać rywalizacji z powodu opóźnień w przesyłaniu sygnału.

To zbyt bolesne przeżycie. Karta sieciowa Killer E3000, karta bezprzewodowa Killer AC 1550 i Killer Control Center 2.0 sprawiają, że mamy wszystkie narzędzia niezbędne do pokonania internetowych rywali, zapewnienia szybkiej łączności i zoptymalizowania pracy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.