Menu

Acer NH.Q54EP.004

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q54EP.004 

Opis

Gotowy do bitwy i chętny do walki, laptop Helios 300 wprowadza Cię w świat gry, zapewniając wszystko, czego w niej potrzebujesz. Teraz wyposażyliśmy go w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX, procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji oraz specjalnie zaprojektowaną technologię AeroBlade 3D czwartej generacji.

kompozycja - ZAZNACZ SWOJĄ obecność
styl Twojego laptopa do gier powinien odpowiadać Twojemu własnemu stylowi, a jego wygląd powinien mówić Zaczynajmy pojedynek! Jestem gotów!. Więc gdy czarny potwór w metalowej obudowie zbudzi się do życia, wypełniając 17-calowy wyświetlacz o nad wyraz wąskiej ramce niesamowitymi kolormi, Twoi przeciwnicy będą wiedzieli, że nic nie stanie Ci na drodze do zwycięstwa.

ekran - JEDEN TRYB: prędki
Najważniejszą cechą tego laptopa jest prędkość działania, a prym wiedzie tu ekran. Jak? Wybraliśmy panel IPS o częstotliwości odświeżania rzędu 144 Hz i czasie reakcji na poziomie 3 ms, uzyskiwanym dzięki funkcji Overdrive. Można zapomnieć o rozmyciach i zacząć korzystać z wyraźnego, dynamicznego obrazu w grach.

rozszerzONE POLE WIDZENIA - JESTEŚMY OTOCZENI
Możesz podłączyć dodatkowe wyświetlacze dzięki portom HDMI 2.0 i DisplayPort 1.4. Łącznie z ekranem notebooka będziesz posiadać wokół siebie trzy wyświetlacze.

MOC - DO DZIEŁA
Metalowa pokrywa mieści sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji, układ graficzny GeForce RTX 2070 z Max-Q Design i możliwością podkręcania, choćby 32 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem o częstotliwości 2666 MHz i bardzo szybki dysk PCIe NVMe w macierzy Raid 0. Efekt? olśniewająca wydajność, która czeka na poważne wyzwania.

KARTA GRAFICZNA - NVIDIA GeForce RTX TECHNOLOGY
notebooky do grania z układem GeForce RTX wyekwipowano w architekturę NVIDIA Turing i bezprecedensową platformę NVIDIA GeForce RTX. Możesz liczyć na najszybszą, najbardziej realistyczną, obsługiwaną poprzez SI rozgrywkę.

ŚLEDZENIE PROMIENI
powiększ realizm swych gier. Funkcja śledzenia promieni symuluje rzeczywiste działanie światła, dzięki czemu pozwala na bieżące generowanie obrazu o kinowej jakości nawet w sytuacji najistotniej progresywnych graficznie gier.

NVIDIA TURING
bezprecedensowa architektura NVIDIA Turing łączy śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, sztuczną inteligencję i programowalne cieniowanie, gwarantując w całości świeże wrażenia w trakcie grania w gry.

GEFORCE MAX-Q DESIGN
Postaw na jeden z najsmuklejszych, najszybszych i najcichszych notebooków na świecie. Całość ma szczególnie niebanalną konstrukcję, która bezproblemowo mieści się na kolanach. Stosowne rozwiązanie do grania wśród sprzętów opartych na układzie GeForce RTX.

CHŁODZENIE - technologia AEROBLADE 3D CZWARTEJ GENERACJI
Wszystkie notebooky Predator są wyposażone w naszą autorską technikę chłodzenia. Budowa najnowszej generacji ogranicza hałas i usprawnia przepływ powietrza, co przekłada się na optymalną skuteczność w przypadku wszystkich zadań.

KONTROLA - NIESTANDARDOWA KONFIGURACJA
Niestandardową klawiaturę z 4-strefowym podświetleniem RGB wyposażyliśmy w opracowany poprzez nas krój pisma Predator, prześwitujące, wklęsłe klawisze WASD oraz dwa zintegrowane klawisze, o których warto wspomnieć: Turbo i PredatorSense. Klawisz Turbo pozwala na prędkie powiększenie osiągów, a klawisz PredatorSense uruchomienie aplikacji narzędziowej.

KILLER NETWORKING - MNIEJ OPÓŹNIEŃ, WIĘCEJ ZWYCIĘSTW
Nikt nie chce przegrać rywalizacji z powodu opóźnień w przesyłaniu sygnału. To zbyt bolesne przeżycie. Karta sieciowa Killer E2500, karta bezprzewodowa Killer AX 1650 i Killer Control Center 2.0 powodują, że mamy wszystkie narzędzia potrzebne do pokonania internetowych rywali, zapewnienia szybkiej łączności i zoptymalizowania pracy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.