Menu

Acer NH.Q59EP.05G

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q59EP.05G 

Opis

Wizualna intensywność Dzięki ekranowi Full HD IPS o przekątnej 15,6 cala dostrzeżesz każdy szczegół w trakcie gry. Wąska ramka o szerokości zaledwie 7,18 mm umożliwia ekran, który zajmuje 80% powierzchni urządzenia.

Gama odcieni rzędu 72% NTSC i jasność 300 nitów zapewniają realistyczne barwy. Nadzwyczajne atrybuty techniczne wydajność i osiągi procesora Intel Core i5-9300H we współpracy z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650 pozwalają opanować świat gier.

Dysk SSD o obszerności 512 GB i 8 GB pamięci RAM gwarantują niesamowitą prędkość i dużą liczba miejsca. Zachowaj zimną krew pod ostrzałem Gdy gra w ciężkich warunkach wymaga pokaźniejszej mocy, przydadzą się dwa wentylatory, w które zaopatrzony jest Acer Nitro 5.

Dzięki technologii Acer CoolBoost, a także podwójnemu portowi wylotowemu efektywność chłodzenia jest bezdyskusyjnie powiększona. Technologia CoolBoost powiększa szybkość wentylatora o 10%, a chłodzenie procesora i procesora graficznego o 9% w porównaniu z trybem automatycznym.

technika NitroSense pozwala na monitorowanie systemu i zarządzenie nim w czasie rzeczywistym. Klucz do zwycięstwa Polecenia sądostępne dzięki specjalnemu przyciskowi NitroSense, natomiast przyciski WASD i strzałki są podświetlone, co upraszcza ich lokalizację.

W użyciu masz klawisze o skoku o wysokości 1,6 mm. Dodaj trochę emocji do rozgrywki i graj w ciemności dzięki klawiaturze o czerwonym podświetleniu. Przełamywanie bariery dźwięku Dodaj smaku rozgrywce i ciesz się dźwiękiem dzięki oprogramowaniu Waves MaxxAudio i technologii Acer TrueHarmony.

Inteligentne wzmocnienie basów, dialogów i głośności jest możliwe dzięki zastosowaniu Waves MaxxAudio, natomiast technologia Acer TrueHarmony pozwala uzyskać głębsze i bogatsze brzmienie. Zabójcza łączność Zyskaj przewagę na starcie i kontroluj swoją sieć oraz nadaj priorytet rozgrywce, korzystając z karty sieciowej Killer Ethernet E2500.

bezproblemowo graj, streamuj czy też oglądaj online dzięki sieci bezprzewodowej Wi-Fi z technologią MU-MIMO 2x2. Najkorzystniejszy laptop gamingowy roku 2020 w plebiscycie Tech Awards 2020 W plebiscycie Tech Awards 2020 użytkownicy wskazali Acer Nitro 5 jako najkorzystniejszy notebook gamingowy 2020 roku!

To niezaprzeczalnie najpopularniejszy model dla graczy. Wybierz wersje Nitro 5 dla siebie i dołącz do świata gry z dominującą przewagą na starcie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.