Menu

Acer NH.Q5FEP.027

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q5FEP.027 

Opis

mobilna stacja bojowaGraj w podróży dzięki smukłemu, metalowemu notebookowi Nitro 7. Dzięki temu ważącemu niecałe 2,5 kg urządzeniu o grubości zaledwie 19,9 mm możesz grać, gdziekolwiek chcesz. Dopracowana pokrywa przyciąga wzrok i wskazuje, że jako gracz jesteś za każdym razem gotów do działania.Wizualna intensywnośćUdostępniaj ostre i żywe obrazy z ekranu FHD IPS. Dzięki wąskiej ramce o szerokości zaledwie 7,48 mm ekran zajmuje 78% powierzchni urządzenia. Gama kolorów rzędu 72% NTSC i panel o jasności 300 nitów zapewniają natomiast wyjątkowo realistyczne odcienie. Moc. Produktywność. Czas zabawy!Graj na najwyższych obrotach korzystając z mocy i efektywności procesora Intel® Core™ najnowszej generacji i karty graficznej NVIDIA® GeForce® GTX pracującej w oparciu o nagradzaną i szczególnie wydajną architekturę Turing. Przyspiesz prędkość pobierania, aby zapewnić bezproblemową rozgrywkę, dzięki dwóm gniazdom na dyski SSD PCIe M.2 Gen3 x4 z technologią NVMe w macierzy Raid 0, a także maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR4. Twardy dysk o obszerności do 2 TB pozwala przechowywać jeszcze więcej danych gier. Zachowaj zimną krew pod ostrzałemDwa wentylatory, technika Acer CoolBoost™ oraz podwójny porty wylotowy stają na wysokości zadania, zapewniając ochłodę. Technologia CoolBoost™ powiększa szybkość wentylatora o 10%, a chłodzenie procesora i procesora graficznego – o 9% w porównaniu z trybem samoczynnym. Technologia NitroSense umożliwia monitorowanie systemu i zarządzenie nim w czasie rzeczywistym – kontroluje m.in. Temperaturę i prędkość wentylatora.Turbodoładowana łączność i przesyłanie strumienioweKontroluj sieć przy pomocy karty Killer™ Ethernet E2500 i bez wysiłku przesyłaj informacje strumieniowo przy pomocy karty Gigabit Wi-Fi 802.11ac z technologią MU-MIMO 2x2. Obszerniejsza funkcjonalność dzięki szerokiej gamie portów. Przełamywanie bariery dźwięku Dodaj energii rozgrywce i ciesz się dźwiękiem dzięki oprogramowaniu Waves MaxxAudio® i technologii Acer TrueHarmony™. Waves MaxxAudio® gwarantuje inteligentne wzmocnienie basów, dialogów i głośności, natomiast technika Acer TrueHarmony™ – głębsze i bogatsze brzmienie. Uwaga! skrupulatna specyfikacja artykułu znajduje się w tabeli poniżej.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.