Menu

Acer NH.Q5GEP.016

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q5GEP.016 

Opis

Wejdź na nowy poziom rozgrywki i zabierz ją w nowe miejsca dzięki smukłemu, sprawnemu laptopowi Nitro 7.

przenośna stacja bojowa
Graj w podróży dzięki smukłemu, metalowemu notebookowi Nitro 7. Dzięki temu ważącemu niecałe 2,5 kg urządzeniu o grubości zaledwie 19,9 mm możesz grać, gdziekolwiek chcesz. Dopracowana pokrywa przyciąga wzrok i wskazuje, że jako gracz jesteś zawsze gotów do działania.

Wizualna intensywność
Udostępniaj ostre i żywe obrazy z ekranu FHD IPS o przekątnej 15,6 cala. Płynna rozgrywka dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasowi reakcji 3 ms z funkcją Overdrive. Dzięki wąskiej ramce o szerokości zaledwie 7,48 mm wyświetlacz zajmuje 78% powierzchni urządzenia. Gama barw rzędu 72% NTSC i panel o jasności 300 nitów gwarantują natomiast nad wyraz realistyczne barwy.

Moc. Skuteczność. Czas zabawy!
Graj na najwyższych obrotach korzystając z mocy i wydajności procesora Intel Core i7 dziewiątej generacji i karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti pracującej w oparciu o nagradzaną i niezwykle skuteczną architekturę Turing. Przyspiesz szybkość pobierania, żeby zapewnić bezproblemową rozgrywkę, dzięki dwóm gniazdom na dyski SSD PCIe M.2 Gen3 x4 z technologią NVMe w macierzy Raid 02 oraz maks. 32 GB pamięci RAM DDR4. Twardy dysk o obszerności do 2 TB pozwala przechowywać jeszcze więcej informacji gier.

Zachowaj zimną krew pod ostrzałem
Dwa wentylatory, technologia Acer CoolBoost oraz podwójny porty wylotowy stają na wysokości zadania, zapewniając ochłodę. Technologia CoolBoost rozszerza prędkość wentylatora o 10%, a chłodzenie procesora i procesora graficznego o 9% w porównaniu z trybem automatycznym. Technika NitroSense umożliwia monitorowanie systemu i zarządzenie nim w czasie rzeczywistym kontroluje m.in. Temperaturę oraz szybkość wentylatora. Dostęp można uzyskać przy pomocy jednego dotknięcia klawisza skrótu NitroSense.

Turbodoładowana łączność i przesyłanie strumieniowe
Kontroluj sieć przy pomocy karty Killer Ethernet E2500 i bez wysiłku przesyłaj informacje strumieniowo za pomocą karty Gigabit Wi-Fi 5 (znanej dodatkowo jako 802.11ac) z technologią MU-MIMO 2x2. Obszerniejsza funkcjonalność dzięki szerokiej gamie portów. Ciesz się rozrywką bez kabli i graj w podróży dzięki baterii gwarantującej czas pracy na poziomie choćby 8 godzin.

Przełamywanie bariery dźwięku
Lepszy dźwięk zagwarantuje przewagę nad konkurencją i lepsze wrażenia. Dodaj energii rozgrywce i ciesz się dźwiękiem dzięki oprogramowaniu Waves MaxxAudio i technice Acer TrueHarmony. Waves MaxxAudio zagwarantuje inteligentne wzmocnienie basów, dialogów i głośności, natomiast technologia Acer TrueHarmony głębsze i bogatsze brzmienie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.