Menu

Acer NH.Q7QEP.001

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NH.Q7QEP.001 

Opis

Wizualna intensywność Dzięki ekranowi Full HD IPS o przekątnej 15,6 cala dostrzeżesz każdy detal w trakcie gry. Wąska ramka o szerokości zaledwie 7,18 mm dzięki której wyświetlacz zajmuje 80% powierzchni urządzenia.

Gama barw rzędu 72% NTSC, a także jasność 300 nitów zapewniają realistyczne odcienie. Nadzwyczajne cechy techniczne produktywność i osiągi procesora Intel Core i5-10300H we współpracy z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 2060 pozwalają opanować świat gier.

Dysk SSD o pojmeności 512 GB, a także 8 GB pamięci RAM zapewniają niesamowitą prędkość i dużą liczba miejsca. Zachowaj zimną krew pod ostrzałem Gdy gra w ciężkich warunkach wymaga obszerniejszej mocy, przydadzą się dwa wentylatory, w które wyekwipowany jest Acer Nitro 5.

Dzięki technologi Acer CoolBoost, a także podwójnemu portowi wylotowemu efektywność chłodzenia jest bezspornie zwiększona. Technologia CoolBoost zwiększa prędkość wentylatora o 10%, a chłodzenie procesora i procesora graficznego o 9% w porównaniu z trybem automatycznym.

technika NitroSense zezwala na monitorowanie systemu i zarządzenie nim w czasie rzeczywistym. Klucz do zwycięstwa Polecenia sądostępne dzięki specjalnemu przyciskowi NitroSense, natomiast przyciski WASD i strzałki są podświetlone, co ułatwia ich lokalizację.

W użyciu masz klawisze o skoku o wysokości 1,6 mm. Dodaj trochę emocji do rozgrywki i graj w ciemnności dzięki klawiaturze o czerwonym podświetleniu. Przełamywanie bariery dźwięku Dodaj smaku rozgrywce i ciesz się dźwiękiem dzięki oprogramowaniu Waves MaxxAudio i technologii Acer TrueHarmony.

Inteligentne wzmocnienie basów, dialogów i głośności jest realne dzięki zaimplementowaniu Waves MaxxAudio, natomiast technika Acer TrueHarmony pozwala uzyskać głębsze i bogatsze brzmienie. Zabójcza łączność Zyskaj przewagę na starcie i kontorluj swoją sieć i nadaj priorytet rozgrywce, korzystając z karty sieciowej Killer Ethernet E2500.

bezproblemowo graj, streamuj czy także oglądaj online dzięki sieci bezprzewodowej Wi-Fi z technologią MU-MIMO 2x2....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.