Menu

Acer NX.GNUEP.003

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NX.GNUEP.003 

Opis

Procesor Intel Core i3 7. Generacji Procesory Intel Core i3 wykazują ogromną moc, dzięki temu praca i zabawa z laptopem jest wyjątkowo płynna i szybka. To sprzęt zapewniający całkowitą wielozadaniowość, wysoką efektywność i rewelacyjną zabawę.

Dwurdzeniowy model I3-7100U ma szybkość 2.40 GHz. Realizowanie wielu zadań jednocześnie, choćby nad wyraz zaawansowanych, nie sprawia mu najmniejszego problemu. Mimo tak dużej skuteczności, jednostka jest energooszczędna, dlatego można z powodzeniem korzystać z laptopa bez ładowania nawet poprzez 10 godzin.

szybki dysk SSD Dysk SSD umożliwia przyspieszenie działania systemu i aplikacji wielokrotnie, co powoduje, iż codzienna praca z laptopem jest efektywna i niezwykle satysfakcjonująca. Dysk pomieści aż 256 GB informacji, jest ekonomiczny: nie pobiera dużo energii.

dodatkowo, jest odporny na wstrząsy, co, w połączeniu z metalową obudową daje dużą stabilność i odporność sprzętu. Karta graficzna Intel HD Graphics 620 zaimplementowana karta graficzna Intel HD Graphics 620 pozwala na produktywną pracę choćby z najmocniej wymagającymi aplikacjami.

Bez względu na to, jakie i ile tworzyw jest odtwarzanych, nigdy nie dojdzie do spadku płynności w wyświetlaniu obrazu. Ekran 14" IPS Full HD Czternastocalowy ekran posiada rozdzielczość 1920x1080 i wykorzystuje technologię IPS, która zezwala na wyświetlanie czytelnego obrazu z zachowaniem wysokiej jakości, nasyconych odcieni nawet pod kątem 170°.

Acer Color Intelligence dynamicznie optymalizuje kolorystykę i jasność w czasie rzeczywistym. Obrazy są wyraźne i żywe, odwzorowanie odcieni- doskonałe. Filmy wyświetlane na tym ekranie są wyjątkowo realistyczne, a dokumenty cechują się ostrością, jakby były odczytywane z papieru.

gustowny, nieszablonowy i błyskotliwy notebooky linii Swift 3 przyciągają wzrok. Są szczególnie cienkie i posiadają nieszablonową, metalową pokrywę, a także metaliczną obudowę o ciekawej strukturze. Wymiary i smukły kształt pozwalają wziąć laptop wszędzie i wyglądać elegancko w każdej sytuacji.

Wysoka moc baterii, technika IPS i podświetlenie klawiatury daje ogromne możliwości pracy w najróżniejszych warunkach: w podróży, przy słabym oświetleniu czy w wielu innych sytuacjach. Duży zakres funkcji zainstalowanych w laptopie jest odpowiedzią na rosnące wymagania użytkowników wobec sprzętu, z którym pracują na co dzień.

Czytnik linii papilarnych – bezpieczeństwo i komfort Ochrona informacji zapisanych w laptopie nigdy nie była tak prosta i bezpieczna: zaimplementowany czytnik linii papilarnych i usługa Windows Hello na szybką weryfikację tożsamości.

Nie ma konieczności każdorazowego wprowadzania hasła ani ryzyka jego utracenia. Bądź w stałej łączności technika bezprzewodowej sieci LAN 2x2 801.11ac Gigabit Wi-Fi daje stabilny i szczególnie silny sygnał bezprzewodowy, a także szybkie pobieranie informacji i oglądanie Internetu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.