Menu

Acer NX.GNUEP.010

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NX.GNUEP.010 

Opis

Czytnik linii papilarnychWbudowany czytnik linii papilarnych pozwala usłudze Windows® Hello™ na szybką i bezpieczną weryfikację tożsamości użytkownika bez konieczności wprowadzania hasła. Smukły i stylowySmukły kształt to coś więcej niżeli zwykła cecha to coś, co niesie za sobą jasny komunikat.

Możesz iść, gdzie chcesz i to z wdziękiem. Srebrne wykończenieElegancka metalowa pokrywa jest przyjemna w dotyku i nadaje laptopowi nieszablonowy charakter. Podświetlana klawiaturaPisz komfortowo choćby w słabym oświetleniu dzięki funkcjonalnej podświetlanej klawiaturze.odpowiednia moc obliczeniowaSprostaj nawet najistotniej wymagającym zadaniom dzięki najnowszemu procesorowi Intel® Core™ 7 generacji i karcie graficznej NVIDIA® GeForce®.

technologia IPSPanel IPS zagwarantuje czytelny obraz pod kątem do 170° przy jednoczesnym zachowaniu tej samej, wysokiej jakości odcieni. Moc łączności bezprzewodowejUtrzymaj stały, stabilny sygnał bezprzewodowy dzięki technice 2x2 802.11ac.Bogaty i konkretny dźwiękTechnologia TrueHarmony™ zapewnia realistyczny, transparentnie czysty dźwięk przy powiększonej głośności.

Acer Color Intelligence™Dynamiczna regulacja współczynnika gamma i nasycenia w czasie rzeczywistym optymalizująca kolorystykę i jasność bez przycinania i nadmiernego nasycenia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.