Menu

Acer NX.GV7EP.005

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NX.GV7EP.005 

Opis

Cienki, stylowy i metalowy Kiedy wybierasz cienki notebook, wysyłasz światu komunikat. „Chodzę, gdzie chcę – w wyśmienitym stylu”. Gustowna aluminiowa pokrywa jest przyjemna w dotyku i nadaje notebookowi nieszablonowy charakter.

laptop Swift 3 dostępny jest w wielu kolorach – wybierz ten, który do Ciebie przemawia. Zobaczyć znaczy uwierzyć niezwykle cienka ramka zagwarantuje jeszcze pokaźniejszy obszar wyświetlania we nieprzeciętnej rozdzielczości Full HD.

wyświetlacz wykorzystuje ponadto technikę IPS, gwarantując wyraźne barwy nawet pod kątem 178o. To nie koniec! Dzięki technice Acer Color Intelligence możesz zoptymalizować barwy, jasność i nasycenie.

pokaźniejsza sprawność Niezależnie od tego, czy wykonujesz rutynowe czynności czy najmocniej wymagające zadania, nasze procesory najnowszej generacji dadzą sobie radę. Zanurz się w grze, edytuj zdjęcia i filmy albo po prostu ciesz się wspaniałą sprawnością dzięki zintegrowanej karcie graficznej.

Źródło mocy Gdy każdy Twój dzień wypełniają niezliczone zadania, spotkania i prezentacje wideo, Ci potrzeba urządzenia, które sprosta tym wymaganiom. Dzięki 12 godzinom pracy baterii ukończysz wszystkie zadania, nadal posiadając zapas energii.

Po prostu więcej możliwości Dzięki funkcjom umożliwiającym wykonywanie kilku zadań naraz możesz zrobić więcej mniejszym nakładem sił, co wpłynie na Twoją efektywność i poczucie komfortu. Szybkie realizowanie zadań dzięki usłudze Windows Hello, która nie wymaga hasła,, a także asystentom głosowym Cortana....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.