Menu

Acer Aspire NX.GVQEP.005

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NX.GVQEP.005 

Opis

Ten cienki laptop z aluminiową obudową jest bardzo mobilny i wyśmienicie wygląda. Subtelnie szczotkowana faktura zagwarantuje przyjemne w dotyku wykończenie, podkreślające wysoką klasę aluminiowej pokrywy.

Łatwe przenoszenie i idealny wygląd. Wąska ramka o szerokości 7,82 mm gwarantuje większą powierzchnię do wyświetlania idealnych obrazów. Dzięki ekranowi FHD IPS o przekątnej 15,6 cala i technice Acer Color Intelligence™ odcienie stają się istotnie pokaźne.

Regulacja współczynnika gamma i nasycenia w czasie rzeczywistym optymalizująca kolorystykę i jasność bez przycinania. Korzystaj z laptopa zarówno w trakcie pracy, jak i zabawy, dzięki procesorowi Intel® Core™ i7 ósmej generacji i karcie graficznej NVIDIA® GeForce® MX150.1 Procesory Intel® zezwalają na szybsze ładowanie aplikacji oraz wykonywanie wielu zadań równocześnie bez opóźnień, a karta dźwiękowa NVIDIA® zapewnia choćby 4 razy szybsze działanie w porównaniu ze zintegrowanymi kartami graficznymi.

Podkręć dźwięk dzięki Acer TrueHarmony™.progresywna budowa głośnika gwarantuje głębszy bas i większą głośność. Nad wyraz realistyczny dźwięk podczas słuchania ulubionych piosenek i oglądania filmów.

Utrzymaj stały, jednostajny sygnał bezprzewodowy dzięki łączności Gigabit Wi-Fi. Technologia bezprzewodowa nowej generacji i strategicznie umiejscowiona antena sprawiają, że ten laptop jest wyjątkowo mobilny.

Korzystaj z łączności bezprzewodowej, która jest choćby 2 razy szybsza od poprzedniej technologii 2x2 802.11ac. Skrupulatna płytka dotykowa Windows jest bardziej wrażliwa klasyczne płytki dotykowe, dzięki czemu rozszerza sprawność pracy.

Zgodność z asystentką Cortana, 2 to kolejna zaawansowana funkcja, która pozwala swobodnie sterować głosem. Nieważne, czy opowiadasz najbliższym, co u ciebie słychać, czy organizujesz międzynarodową konferencję dzięki atestowi Skype for Business dzisiaj za każdym razem możesz skorzystać z prekursorskich technice audio i video....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.