Menu

Acer Aspire NX.GVREP.014

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NX.GVREP.014 

Opis

Procesory Intel Core™ ósmej generacji Idź z duchem czasu i epoki cyfrowej, nabywając najpotężniejszy procesor Intel, obsługujący najnowocześniejsze technologie, w tym filmy w formacie 4K Ultra High Definition, nowoczesne gry i rzeczywistość wirtualną (VR). Podświetlana klawiatura Białe podświetlenie klawiszy, umożliwiające prace w dowolnym miejscu i czasie. Każdy dzień w błyskotliwym stylu efektowny, innowacyjny wygląd cieszy oko elegancką powierzchnią zewnętrzną i wytwornymi powierzchniami wewnętrznymi. Świetny obraz Realistyczne barwy ożywają dzięki ekranowi o przekątnej 15,6 cala w rozdzielczości Full HD 1080p wyposażonemu w technologię IPS Czytelność komunikacji Ciesz się wysoką jakością połączeń video z rodziną i znajomymi przy pomocy wbudowanej kamery HD, a także podwójnego systemu mikrofonów. Klarownie czysty dźwięk gwarantując realistyczny dźwięk, technika TrueHarmony™ dostarcza olśniewających wrażeń dźwiękowych. Imponująca wydajność Pracuj przy pokaźnych obciążeniach roboczych i realizuj większe zadania dzięki mocniejszemu procesorowi. Żywa grafika Ciesz się żywą grafiką i wciągającą rozrywką dzięki najwyższej klasy procesorom graficznym. Moc łączności bezprzewodowej mocny i zrównoważony sygnał bezprzewodowy dzięki trafnie umieszczonej antenie łączności bezprzewodowej 802.11ac. Porty na każdą okazję duża liczba portów, do których można podłączyć niemal każde urządzenie, umożliwia zwiększenie funkcjonalności laptopa Aspire 5. Acer Color Intelligence™ energiczna regulacja współczynnika gamma i nasycenia w czasie rzeczywistym optymalizująca kolorystykę i jasność bez przycinania i nadmiernego nasycenia....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.