Menu

Acer Aspire NX.HXDEP.001

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NX.HXDEP.001 

Opis

zaawansowane przetwarzanie Dzięki procesorowi Intel Celeron N4020 możesz bezproblemowo oglądać filmy, przeglądać strony internetowe i wykonywać swoje zadania. Dzięki temu połączeniu i pamięci DDR4 o pojemności 4 GB aplikacje ładują się szybciej, grafika działa lepiej, a realizowanie wielu zadań jest bardziej sprawne.

Żywe obrazy Realistyczne odcienie ożywają dzięki ekranom o wysokiej rozdzielczości. Ekran HD o przekątnej 15,6 cala z wąską ramką zapewniają więcej miejsca dla niezwykłych efektów wizualnych. Zmniejsz emisję niebieskiego światła męczącego wzrok i pracuj dłużej w pełnym komforcie dzięki technice Acer BlueLightShield.

olśniewające wzornictwo Gama żywych barw, które przyciągają wzrok, i stylowa, ciekawa wizualnie i miła w dotyku pokrywa. Ważący mniej niżeli 2 kg notebook Aspire 3 może towarzyszyć Ci w każdej podróży, a dzięki baterii umożliwiającej pracę do 9 godzin, ładowanie w ciągu dnia nie będzie potrzebne.

Moc łączności bezprzewodowej mocny i jednostajny sygnał bezprzewodowy dzięki odpowiednio umieszczonej antenie łączności bezprzewodowej Wi-Fi 5 (802.11ac). Mikrofon i zoptymalizowana cyfrowa kamera idealną jakość dźwięku i obrazu.

Port na każdą okazję Do notebooka Aspire 3 podłączysz praktycznie każde narzędzie, które jest Ci konieczne. Osiągnij więcej dzięki pełnej gamie portów, w tym m.in. USB 3.0, USB 2.0 i HDMI. Panel Precision Touchpad lepszą efektywność pracy tradycyjne panele....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.