Menu

Acer Aspire NX.SHXEP.004

Cechy produktu

  • Producent Acer 
  • Kod Producenta NX.SHXEP.004 
  • System operacyjny Windows 10 

Opis

skuteczny procesor Intel Pentium N4200! LCharakterystyczną cechą tego modelu procesora jest niewiele znaczący zużycie energii, co jest szczególnie przydatny w trakcie obsługi programów biznesowych i multimedialnych. To jeden z najnowszych modeli tej serii Intel Pentium.

Na tle starszych modeli, zdecydowanie eksponuje się wyższym taktowaniem, wynoszącym 1.1 / 2.5 GHz. Wraz ze zintegrowaną kartą graficzną Intel HD Graphics 505 jest w stanie poradzić sobie z odtwarzaniem nowych produkcji filmowych, gier, jak i realizacją rutynowych zdań.

Nieograniczone możliwości Ten lubianej producenta sprzęt wbudowany dysk SSD o obszerności 64 GB. Co umożliwia prędki zapis znacznej ilości filmów, muzyki, i aplikacji. Co w połączeniu z zainstalowaną pamięcią RAM o pojemności 4GB, zapewni użytkownikowi bezproblemowe korzystanie z programów graficznych i multimediów.

efektywna i wygodna praca Co jeszcze powiększa produktywność? zdecydowanie jest to redukcja emisji niebieskiego światła, które może być krzywdzące dla wzroku i szybciej go męczyć. Od teraz dłuższa praca w pełnym komforcie jest możliwa i to za sprawą postępowej technice BlueLightShield, która w połączeniu z 14-calową matrycą i rozdzielczością 1366x768 gwarantuje wysoką przyjemność z użytkowania.

unikatowa moc łączności bezprzewodowej Dzięki potężnemu i silnemu sygnałowi bezprzewodowemu użytkownik może pozostać w stałym kontakcie ze światem. A za sprawą technologii Bluetooth 4.0 mieć także dostęp do prędkiej komunikacji na niedługiej odległości z wieloma urządzeniami.

W notebookie znajdują się także dwa porty 2.0 USB i jeden 3.0 USB, co bezspornie powiększa komfort i produktywność w czasie codziennego używania. Smukła i stylowa pokrywa – wygoda ponad wszystko! laptop Acer Aspire 1 odznacza się niezwykle smukłą i wygodną konstrukcją.

prosto można go przenosić i wykorzystywać w trakcie codziennej pracy. Jego subtelny krzyżykowy wzór w dodatku uatrakcyjnia całe wykonanie. Z kolei skrupulatna płytka dotykowa, która jest wyjątkowo wrażliwa znacząco zwiększa efektywność pracy.

W laptopie znajduje się także efektywny akumulator, który jest w stanie zapewnić aż do 9 godzin nieprzerwanej i komfortowej pracy....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.