Menu

Apple MacBook Pro MPXV2Z

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MPXV2Z 
  • Przekątna ekranu 13.3 "
  • Rozdzielczość 2560 x 1600 px
  • System operacyjny Mac OS 
  • Dysk twardy 256 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Procesor Intel Core i5 
  • Funkcje bluetooth 
  • Grubość 1.49 cm

Opis

Opis
Opis produktu
Intel Core i7

Procesor dla najszczególniej wymagających użytkowników, którzy poszukują bardzo sprawnych jednostek do najnowszych gier i nowoczesnych i mistrzowskich programów. Wersje dwu i czterordzeniowe mają tryb Turbo boost zwiększający taktowanie procesora,, a także wbudowany układ graficzny HD Graphics, który pracuje gdy dedykowany układ graficzny nie jest wymagany, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: z obróbką zdjęć i grafiki, z wyświetlaniem filmów, stron internetowych i z pracą w kilku aplikacjach jednocześnie.

- Procesor dla osób, które poszukują niezwykle skutecznych jednostek do najnowszych gier i innowacyjnych i profesjonalnych programów.

- To również najdroższe jednostki z całej rodziny Intel Core, posiadają tryb Turbo boost.

Pamięć RAM DDR3

szybkie i bezawaryjne działanie w grach, programach i aplikacjach jest osiągalne dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny kanon, który doskonale sprawdza się w laptopach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk SSD M.2 PCI-e 512 GB

SSD ma złączu SATA to za mało? Jeśli cenisz błyskawiczne działanie, wymagające gry komputerowe, pracę na wielu plikach i programach – dysk SSD m.2 PCI-e stanie na wysokości zadania niezawodnie. Dysk SSD PCI-e osiąga prędkość odczytu nawet do 3000 MB/s i 2200 MB/s zapisu. Małe rozmiary dysku, umożlwiają umieszczenie go choćby w najcieńczych konstrukacjach. Dysk jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i energooszczędny, co przekłada się na długość pracy Twojego laptopa na baterii.

Slot m.2 PCI-e - jeszcze szybsza praca dysku SSD
Bezgłośna praca
Dłuższy czas pracy na baterii
odporność na uszkodzenia mechaniczne
Przekątna 13.3 cala

trafna przekątna ekranu to kluczowa kwestia dla wygody używania urządzenia. To od niej zależy mobilność urządzenia i komfort jego eksploatacji. To wartość wyrażona w calach (1 cal to 2,54 cm).

warstwa błyszcząca

lśniąca powłoka ekranu zagwarantuje wyraźne odwzorowanie barw, soczyste odcienie i nieprzeciętny kontrast. Ten typ powłoki sprawdza się rewelacyjnie w trakcie oglądania filmów oraz przy korzystaniu z multimediów. Ekran z połyskiem nadaje urządzeniu gustowny i ładny wygląd i sprawia, iż oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

IPS

Masz dość wyblakłych odcieni i kiepskiego kontrastu? laptop z matrycą IPS to rozwiązanie na każdą kieszeń, które na dodatek zagwarantuje niezwykłe wrażenia estetyczne podczas korzystania z multimediów. Wyświetlacz korzystający z tej technologii akcentuje się szerokimi kątami widzenia, wyjątkowo dobrym odwzorowaniem , a także wyrazistym kontrastem.

USB wariant C

nowe złącze gwarantujące ekspresowy transfer danych – nawet do 5 Gbit/s. Dzięki temu kopiowanie filmów i obfitych plików zajmuje dosłownie kilka sekund. USB rodzaju C usprawnia przenoszenie danych na zewnętrzne dyski i urządzenia, można do niego podłączyć także drukarkę albo skaner. To złącze raz na zawsze zlikwiduje problem z przyłączaniem przewodów – wtyczka jest obustronna więc można podłączyć ją w dowolny sposób.

Bluetooth

progresywny i niezawodny interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i wygodnego przesyłania danych. Dzięki czemu rozwiązaniu zbratasz swoje urządzenia przenośne, skopiujesz pliki, prześlesz dane, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej przez Twój domowy router albo z bezpłatnych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są gratisowe sieci Wi-Fi.
kanon ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono możliwe do uzyskania maksymalne szybkości.
kanon g - do 54 Mb/s
standard n - do 300 Mb/s
kanon ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

znakomita funkcjonalność i wyśmienity design. Klawiatura wyspowa to bardzo gustowne rozwiązanie, które ułatwia pisanie i korzystanie z notebooka oraz powoduje, że czyszczenie przestrzeni pomiędzy klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń pomiędzy nimi wypełnia ergonomicznie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

wygodna praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura sprawia,nawet w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po dopełniające źródło światła – poszczególne klawisze są genialnie widoczne. Dzięki czemu praca do późna lub przedłużająca się rozgrywka będą pokaźnie bardziej wygodne.

Dotyk czyni cuda.

Jest szybszy i skuteczniejszy niż kiedykolwiek. A zarazem istotnie smuklejszy i lżejszy. Ma najjaśniejszy i najbarwniejszy wyświetlacz ze wszystkich notebooków Mac. I debiutuje w nim Touch Bar – zastosowany w klawiaturę szklany pasek Multi-Touch, który daje Ci momentalny dostęp do przydatnych narzędzi. Skrupulatnie wtedy, kiedy ich Ci potrzeba. Nowy MacBook Pro zrodził się z przełomowych pomysłów. Teraz czeka na Twoje.

Nowy, przełomowy sposób obsługi Maca.

Touch Bar wyświetla najważniejsze narzędzia na klawiaturze. Śledzi, co robisz, i automatycznie dopasowuje się do Twoich działań, więc ze wszystkim uporasz się efektywniej niż kiedykolwiek. Od razu wiesz, jak go używać, bo demonstruje to, co już znasz. Jedno dotknięcie wystarczy,zastosować skrótów, emoji i innych funkcji. Ruchem palca przewiniesz film w trybie pełnoekranowym, a stukając, możesz oglądać i edytować zdjęcia. Na Macu debiutuje też czytnik Touch ID, więc masz teraz natychmiastowy dostęp do loginów i wielu innych funkcji.

Serio narzędzie do zajęć na serio.

Moc i mobilność – tu nowy MacBook Prowyraźnie podwyższa poprzeczkę. Dzisiaj każdy pomysł zrealizujesz szybciej i lepiej, bo masz do dyspozycji zaawansowaną grafikę, konkretne procesory, najnowocześniejszą pamięć masową i dużo innych bezprecedensowych rozwiązań. Ten sprzęt to nie żarty.

Najjaśniejszy i najbarwniejszy wyświetlacz w notebooku Mac.

Żaden laptop Mac nie miał tak doskonałego wyświetlacza jak nowy MacBook Pro. Silniejsze podświetlenie LED i obszerniejszy kontrast gwarantują głębsze czernie i czystsze biele. Większa powierzchnia zastosowaneczna pikseli w połączeniu ze zmienną częstotliwością odświeżania zniża zużycie energii. A wprowadzona po raz pierwszy w historii notebooków Mac pokaźna gama kolorów pozwala wyświetlać energiczniejsze odcienie czerwieni i zieleni. Obrazy są dzięki temu jeszcze bliższe rzeczywistości i bogatsze w detale. A to ma ogromne znaczenie w projektowaniu graficznym, korekcji odcieni i montażu wideo.

Intel Core i7

Procesor dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy poszukują wyjątkowo produktywnych jednostek do najnowszych gier oraz zaawansowanych i fachowych programów. Wersje dwu i czterordzeniowe mają tryb Turbo boost powiększający taktowanie procesora,, a także zaimplementowany układ graficzny HD Graphics, który pracuje gdy dedykowany układ graficzny nie jest wymagany, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: z obróbką fotografii i grafiki, z wyświetlaniem filmów, stron internetowych oraz z pracą w kilku aplikacjach jednocześnie.

- Procesor dla osób, które poszukują wyjątkowo produktywnych jednostek do najnowszych gier i progresywnych i fachowych programów.

- To także najdroższe jednostki z całej rodziny Intel Core, mają tryb Turbo boost.

Pamięć RAM DDR3

szybkie i bezusterkowe działanie w grach, programach i aplikacjach jest osiągalne dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny standard, który idealnie sprawdza się w notebookach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk SSD M.2 PCI-e 512 GB

SSD ma złączu SATA to za niedużo? Jeśli cenisz błyskawiczne działanie, wymagające gry komputerowe, pracę na wielu plikach i programach – dysk SSD m.2 PCI-e stanie na wysokości zadania niezawodnie. Dysk SSD PCI-e osiąga szybkość odczytu choćby do 3000 MB/s i 2200 MB/s zapisu. Niewiele znaczące wymiary dysku, umożlwiają umieszczenie go nawet w najcieńczych konstrukacjach. Dysk jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i energooszczędny, co przekłada się na długość pracy Twojego notebooka na baterii.

Slot m.2 PCI-e - jeszcze szybsza praca dysku SSD
Bezgłośna praca
Dłuższy czas pracy na baterii
wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne
Przekątna 13.3 cala

adekwatna przekątna ekranu to kluczowa kwestia dla wygody używania urządzenia. To od niej zależy mobilność urządzenia oraz komfort jego eksploatacji. To wartość wyrażona w calach (1 cal to 2,54 cm).

powłoka połyskująca

lśniąca powłoka ekranu zagwarantuje wyraziste odwzorowanie odcieni, soczyste kolory i znakomity kontrast. Ten rodzaj powłoki sprawdza się świetnie w trakcie oglądania filmów i przy korzystaniu z multimediów. Ekran z połyskiem nadaje urządzeniu elegancki i spektakularny wygląd i powoduje, iż oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

IPS

Masz dość wyblakłych kolorów i kiepskiego kontrastu? notebook z matrycą IPS to rozwiązanie na każdą kieszeń, które w dodatku zagwarantuje niezwykłe wrażenia estetyczne podczas korzystania z multimediów. Ekran korzystający z tej technologii eksponuje się szerokimi kątami widzenia, bardzo dobrym odwzorowaniem i wyraźnym kontrastem.

USB rodzaj C

świeże złącze zapewniające ekspresowy transfer informacji – nawet do 5 Gbit/s. Dzięki temu kopiowanie filmów i sporych plików zajmuje dosłownie kilka sekund. USB rodzaju C upraszcza przenoszenie danych na zewnętrzne dyski i urządzenia, można do niego podłączyć także drukarkę lub skaner. To złącze raz na za każdym razem polikwiduje problem z przyłączaniem przewodów – wtyczka jest obustronna więc można podłączyć ją w dowolny sposób.

Bluetooth

innowacyjny i bezusterkowy interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i wygodnego przesyłania danych. Dzięki czemu rozwiązaniu złączysz swoje urządzenia przenośne, skopiujesz pliki, prześlesz informacje, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej przez Twój domowy router lub z darmowych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są bezpłatne sieci Wi-Fi.
standard ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono realne do uzyskania maksymalne prędkości.
kanon g - do 54 Mb/s
kanon n - do 300 Mb/s
kanon ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

świetna funkcjonalność i świetny design. Klawiatura wyspowa to wyjątkowo eleganckie rozwiązanie, które upraszcza pisanie i korzystanie z laptopa i powoduje, że czyszczenie przestrzeni pomiędzy klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń pomiędzy nimi wypełnia poręcznie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

komfortowa praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura powoduje,nawet w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po uzupełniające źródło światła – poszczególne klawisze są genialnie widoczne. Dzięki czemu praca do późna lub przedłużająca się rozgrywka będą wyraźnie bardziej komfortowe.

Dotyk czyni cuda.

Jest szybszy i wydajniejszy niż kiedykolwiek. A zarazem widocznie smuklejszy i lżejszy. Ma najjaśniejszy i najbarwniejszy wyświetlacz ze wszelkich notebooków Mac. I debiutuje w nim Touch Bar – wbudowany w klawiaturę szklany pasek Multi-Touch, który daje Ci momentalny dostęp do przydatnych narzędzi. Starannie wtedy, kiedy ich Ci potrzeba. Nowy MacBook Pro zrodził się z przełomowych pomysłów. Dzisiaj czeka na Twoje.

Nowy, przełomowy sposób obsługi Maca.

Touch Bar wyświetla najważniejsze narzędzia na klawiaturze. Śledzi, co robisz, i samoczynnie dostosowuje się do Twoich działań, więc ze wszystkim uporasz się wydajniej niżeli kiedykolwiek. Od razu wiesz, jak go używać, bo przedstawia to, co już znasz. Jedno dotknięcie wystarczy,zastosować skrótów, emoji i innych funkcji. Ruchem palca przewiniesz film w trybie pełnoekranowym, a stukając, możesz oglądać i edytować fotografie. Na Macu debiutuje także czytnik Touch ID, więc masz teraz natychmiastowy dostęp do loginów i wielu innych funkcji.

Serio narzędzie do zajęć na serio.

Moc i mobilność – tu nowy MacBook Prowidocznie podciąga poprzeczkę. Dzisiaj każdy pomysł zrealizujesz szybciej i lepiej, bo masz do dyspozycji innowacyjną grafikę, solidne procesory, najnowocześniejszą pamięć masową i niemało innych przełomowych rozwiązań. Ten sprzęt to nie żarty.

Najjaśniejszy i najbarwniejszy ekran w notebooku Mac.

Żaden laptop Mac nie miał tak perfekcyjnego wyświetlacza jak nowy MacBook Pro. Silniejsze podświetlenie LED i obszerniejszy kontrast zapewniają głębsze czernie i czystsze biele. Pokaźniejsza powierzchnia użyteczna pikseli w połączeniu ze zmienną częstotliwością odświeżania zniża zużycie energii. A wprowadzona po raz pierwszy w historii notebooków Mac pokaźna gama barw pozwala wyświetlać energiczniejsze odcienie czerwieni i zieleni. Obrazy są dzięki czemu jeszcze bliższe rzeczywistości i bogatsze w detale. A to ma ogromne znaczenie w projektowaniu graficznym, korekcji barw i konstrukcji video.

Specyfikacja technologiczna produkt
firma
Kod producenta
MPXV2ZE/A/P2/R1/D1
EAN
dane podstawowe
MacBook
13.3'' IPS Retina/i7/16GB/512GB_SSD/Iris650/USB-C/BT/10hPRACY/macOS
Szaro-czarny
Ultrabook
Biznesowe
Multimedialne
Premium
Ultramobilne
Procesor Pamięć Dysk Twardy Karta Graficzna
Intel Iris Graphics 650
wyświetlacz Napęd optyczny Porty Łączność Bateria Oprogramowanie Multimedia
Obsługa gestów
Pasek dotykowy Touch Bar
Touchpad
Klawiatura wyspowa
Zintegrowana
Głośniki stereo
HD Audio
wbudowane 2 mikrofony
720p
Gabaryty Inne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
marka
Kod producenta
MPXV2ZE/A/P2/R1/D1
EAN
informacje podstawowe
MacBook
13.3'' IPS Retina/i7/16GB/512GB_SSD/Iris650/USB-C/BT/10hPRACY/macOS
Szaro-czarny
Ultrabook
Biznesowe
Multimedialne
Premium
Ultramobilne
Procesor Pamięć Dysk Twardy Karta Graficzna
Intel Iris Graphics 650
wyświetlacz Napęd optyczny Porty Łączność Bateria Oprogramowanie Multimedia
Obsługa gestów
Pasek dotykowy Touch Bar
Touchpad

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.