Menu

Apple MacBook Pro MPXY2Z

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MPXY2Z 
  • System operacyjny Mac OS 

Opis

Opis
Opis artykułu
Intel Core i7

Procesor dla najszczególniej wymagających użytkowników, którzy poszukują niezwykle produktywnych jednostek do najnowszych gier, a także innowacyjnych i fachowych programów. Wersje dwu i czterordzeniowe mają tryb Turbo boost zwiększający taktowanie procesora, i wbudowany układ graficzny HD Graphics, który pracuje gdy przeznaczony układ graficzny nie jest wymagany, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: z obróbką zdjęć i grafiki, z wyświetlaniem filmów, stron internetowych i z pracą w kilku aplikacjach jednocześnie.

- Procesor dla osób, które poszukują wyjątkowo wydajnych jednostek do najnowszych gier i nowoczesnych i mistrzowskich programów.

- To dodatkowo najdroższe jednostki z całej rodziny Intel Core, mają tryb Turbo boost.

Pamięć RAM DDR3

szybkie i bezawaryjne działanie w grach, programach i aplikacjach jest realne dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny standard, który idealnie sprawdza się w laptopach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk SSD M.2 PCI-e 512 GB

SSD ma złączu SATA to za niedużo? Jeśli cenisz niezwłoczne działanie, wymagające gry komputerowe, pracę na wielu plikach i programach – dysk SSD m.2 PCI-e stanie na wysokości zadania bezawaryjnie. Dysk SSD PCI-e osiąga prędkość odczytu nawet do 3000 MB/s i 2200 MB/s zapisu. Śladowe wymiary dysku, umożlwiają umieszczenie go choćby w najcieńczych konstrukacjach. Dysk jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i energooszczędny, co przekłada się na długość pracy Twojego notebooka na baterii.

Slot m.2 PCI-e - jeszcze szybsza praca dysku SSD
Bezgłośna praca
Dłuższy czas pracy na baterii
niepodatność na uszkodzenia mechaniczne
Przekątna 13.3 cala

odpowiednia przekątna ekranu to kluczowa kwestia dla wygody użytkowania urządzenia. To od niej zależy mobilność urządzenia, a także komfort jego eksploatacji. To wartość wyrażona w calach (1 cal to 2,54 cm).

powłoka połyskująca

błyszcząca warstwa ekranu zagwarantuje wyraźne odwzorowanie kolorów, soczyste kolory i nieprzeciętny kontrast. Ten wariant powłoki sprawdza się rewelacyjnie podczas oglądania filmów, a także przy korzystaniu z multimediów. Ekran z połyskiem nadaje urządzeniu szykowny i piękny wygląd i powoduje, iż oglądanie zdjęć, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

IPS

Masz dość wyblakłych barw i kiepskiego kontrastu? notebook z matrycą IPS to rozwiązanie na każdą kieszeń, które ponadto zapewnia niezwykłe wrażenia estetyczne podczas korzystania z multimediów. Ekran korzystający z tej technice eksponuje się szerokimi kątami widzenia, bardzo dobrym odwzorowaniem , a także wyraźnym kontrastem.

USB typ C

nowe złącze gwarantujące ekspresowy transfer danych – choćby do 5 Gbit/s. Dzięki czemu kopiowanie filmów i sporych plików zajmuje dosłownie kilka sekund. USB typu C ułatwia przenoszenie danych na zewnętrzne dyski i urządzenia, można do niego podłączyć także drukarkę lub skaner. To złącze raz na zawsze wyeliminuje problem z przyłączaniem przewodów – wtyczka jest obustronna więc można podłączyć ją w dowolny sposób.

Bluetooth

innowacyjny i niezawodny interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i komfortowego przesyłania informacji. Dzięki czemu rozwiązaniu złączysz swoje urządzenia przenośne, skopiujesz pliki, prześlesz dane, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej poprzez Twój domowy router albo z darmowych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są gratisowe sieci Wi-Fi.
kanon ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono osiągalne do uzyskania maksymalne prędkości.
kanon g - do 54 Mb/s
kanon n - do 300 Mb/s
standard ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

idealna funkcjonalność i nieprzeciętny design. Klawiatura wyspowa to wyjątkowo szykowne rozwiązanie, które upraszcza pisanie i korzystanie z laptopa oraz sprawia, że czyszczenie przestrzeni pomiędzy klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń pomiędzy nimi wypełnia praktycznie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

wygodna praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura sprawia,choćby w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po dopełniające źródło światła – poszczególne klawisze są doskonale widoczne. Dzięki temu praca do późna lub przedłużająca się rozgrywka będą znacznie bardziej komfortowe.

Dotyk czyni cuda.

Jest szybszy i produktywniejszy niżeli kiedykolwiek. A zarazem wyraźnie smuklejszy i lżejszy. Ma najjaśniejszy i najbarwniejszy ekran ze wszystkich notebooków Mac. I debiutuje w nim Touch Bar – wbudowany w klawiaturę szklany pasek Multi-Touch, który daje Ci niezwłoczny dostęp do przydatnych narzędzi. Precyzyjnie wtedy, kiedy ich Ci potrzeba. Nowy MacBook Pro zrodził się z rewolucyjnych pomysłów. Dzisiaj czeka na Twoje.

Nowy, przełomowy sposób obsługi Maca.

Touch Bar wyświetla najważniejsze narzędzia na klawiaturze. Śledzi, co robisz, i automatycznie dopasowuje się do Twoich działań, więc ze wszystkim uporasz się skuteczniej niż kiedykolwiek2. Od razu wiesz, jak go używać, bo prezentuje to, co już znasz. Jedno dotknięcie starczy,wykorzystać skrótów, emoji i innych funkcji. Ruchem palca przewiniesz film w trybie pełnoekranowym, a stukając, możesz oglądać i edytować zdjęcia. Na Macu debiutuje też czytnik Touch ID, więc masz dzisiaj natychmiastowy dostęp do loginów i wielu innych funkcji.

Serio narzędzie do zajęć na serio.

Moc i mobilność – tu nowy MacBook Prowidocznie podciąga poprzeczkę. Teraz każdy pomysł zrealizujesz szybciej i lepiej, bo masz do dyspozycji progresywną grafikę, solidne procesory, najnowocześniejszą pamięć masową i dużo innych bezprecedensowych rozwiązań. Ten sprzęt to nie żarty.

Najjaśniejszy i najbarwniejszy wyświetlacz w notebooku Mac.

Żaden notebook Mac nie miał tak genialnego wyświetlacza jak nowy MacBook Pro. Silniejsze podświetlenie LED i pokaźniejszy kontrast gwarantują głębsze czernie i czystsze biele. Pokaźniejsza powierzchnia zastosowaneczna pikseli w połączeniu ze zmienną częstotliwością odświeżania zmniejsza zużycie energii. A wprowadzona po raz pierwszy w historii notebooków Mac pokaźna gama kolorów pozwala wyświetlać aktywniejsze odcienie czerwieni i zieleni. Obrazy są dzięki temu jeszcze bliższe rzeczywistości i bogatsze w szczegóły. A to ma ogromne znaczenie w projektowaniu graficznym, korekcji barw i montażu wideo.

Intel Core i7

Procesor dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy poszukują niezwykle sprawnych jednostek do najnowszych gier oraz progresywnych i mistrzowskich programów. Wersje dwu i czterordzeniowe mają tryb Turbo boost powiększający taktowanie procesora, oraz zastosowany układ graficzny HD Graphics, który pracuje gdy asygnowany układ graficzny nie jest wymagany, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: z obróbką fotografii i grafiki, z wyświetlaniem filmów, stron internetowych i z pracą w kilku aplikacjach równocześnie.

- Procesor dla osób, które poszukują nad wyraz sprawnych jednostek do najnowszych gier i nowoczesnych i profesjonalnych programów.

- To jeszcze najdroższe jednostki z całej rodziny Intel Core, mają tryb Turbo boost.

Pamięć RAM DDR3

szybkie i niezawodne działanie w grach, programach i aplikacjach jest osiągalne dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny kanon, który rewelacyjnie sprawdza się w notebookach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk SSD M.2 PCI-e 512 GB

SSD ma złączu SATA to za mało? Jeśli cenisz bezzwłoczne działanie, wymagające gry komputerowe, pracę na wielu plikach i programach – dysk SSD m.2 PCI-e stanie na wysokości zadania bezusterkowo. Dysk SSD PCI-e osiąga prędkość odczytu nawet do 3000 MB/s i 2200 MB/s zapisu. Znikome rozmiary dysku, umożlwiają umieszczenie go choćby w najcieńczych konstrukacjach. Dysk jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i energooszczędny, co przekłada się na długość pracy Twojego laptopa na baterii.

Slot m.2 PCI-e - jeszcze szybsza praca dysku SSD
Bezgłośna praca
Dłuższy czas pracy na baterii
oporność na uszkodzenia mechaniczne
Przekątna 13.3 cala

odpowiednia przekątna ekranu to kluczowa kwestia dla wygody stosowania urządzenia. To od niej zależy mobilność urządzenia, a także komfort jego eksploatacji. To wartość wyrażona w calach (1 cal to 2,54 cm).

warstwa lśniąca

połyskująca powłoka ekranu zagwarantuje wyraziste odwzorowanie odcieni, soczyste barwy i świetny kontrast. Ten typ powłoki sprawdza się doskonale w trakcie oglądania filmów, a także przy korzystaniu z multimediów. Wyświetlacz z połyskiem nadaje urządzeniu wytworny i efektowny wygląd i sprawia, iż oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

IPS

Masz dość wyblakłych barw i kiepskiego kontrastu? laptop z matrycą IPS to rozwiązanie na każdą kieszeń, które w dodatku zapewnia niezwykłe wrażenia estetyczne w trakcie korzystania z multimediów. Wyświetlacz korzystający z tej technologii eksponuje się szerokimi kątami widzenia, niezwykle prawidłowym odwzorowaniem , a także wyrazistym kontrastem.

USB wariant C

świeże złącze gwarantujące ekspresowy transfer informacji – nawet do 5 Gbit/s. Dzięki czemu kopiowanie filmów i dużych plików zajmuje dosłownie kilka sekund. USB rodzaju C usprawnia przenoszenie danych na zewnętrzne dyski i urządzenia, można do niego podłączyć także drukarkę albo skaner. To złącze raz na za każdym razem zlikwiduje problem z przyłączaniem przewodów – wtyczka jest obustronna więc można podłączyć ją w dowolny sposób.

Bluetooth

nowoczesny i bezawaryjny interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i komfortowego przesyłania informacji. Dzięki temu rozwiązaniu zwiążesz swoje urządzenia mobilne, skopiujesz pliki, prześlesz dane, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej przez Twój domowy router lub z bezpłatnych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są bezpłatne sieci Wi-Fi.
standard ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono osiągalne do uzyskania maksymalne prędkości.
standard g - do 54 Mb/s
kanon n - do 300 Mb/s
standard ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

rewelacyjna funkcjonalność i nieprzeciętny design. Klawiatura wyspowa to nad wyraz wysmakowane rozwiązanie, które upraszcza pisanie i korzystanie z notebooka i powoduje, że czyszczenie przestrzeni pomiędzy klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń pomiędzy nimi wypełnia ergonomicznie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

komfortowa praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura powoduje,choćby w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po dopełniające źródło światła – poszczególne klawisze są nadzwyczajnie widoczne. Dzięki temu praca do późna albo przedłużająca się rozgrywka będą pokaźnie bardziej komfortowe.

Dotyk czyni cuda.

Jest szybszy i sprawniejszy niż kiedykolwiek. A zarazem widocznie smuklejszy i lżejszy. Ma najjaśniejszy i najbarwniejszy wyświetlacz ze wszystkich notebooków Mac. I debiutuje w nim Touch Bar – wbudowany w klawiaturę szklany pasek Multi-Touch, który daje Ci niezwłoczny dostęp do przydatnych narzędzi. Skrupulatnie wtedy, kiedy ich Ci trzeba. Nowy MacBook Pro zrodził się z rewolucyjnych pomysłów. Dzisiaj czeka na Twoje.

Nowy, przełomowy sposób obsługi Maca.

Touch Bar wyświetla najważniejsze narzędzia na klawiaturze. Śledzi, co robisz, i automatycznie dostosowuje się do Twoich działań, więc ze wszystkim uporasz się skuteczniej niż kiedykolwiek2. Od razu wiesz, jak go używać, bo demonstruje to, co już znasz. Jedno dotknięcie wystarczy,zastosować skrótów, emoji i innych funkcji. Ruchem palca przewiniesz film w trybie pełnoekranowym, a stukając, możesz przeglądać i edytować fotografie. Na Macu debiutuje także czytnik Touch ID, więc masz teraz natychmiastowy dostęp do loginów i wielu innych funkcji.

Serio narzędzie do zajęć na serio.

Moc i mobilność – tu nowy MacBook Prowidocznie unosi poprzeczkę. Dzisiaj każdy pomysł zrealizujesz szybciej i lepiej, bo masz do dyspozycji nowoczesną grafikę, konkretne procesory, najnowocześniejszą pamięć masową i niemało innych przełomowych rozwiązań. Ten sprzęt to nie żarty.

Najjaśniejszy i najbarwniejszy wyświetlacz w notebooku Mac.

Żaden laptop Mac nie miał tak idealnego wyświetlacza jak nowy MacBook Pro. Silniejsze podświetlenie LED i większy kontrast gwarantują głębsze czernie i czystsze biele. Większa powierzchnia wykorzystaneczna pikseli w połączeniu ze zmienną częstotliwością odświeżania ogranicza zużycie energii. A wprowadzona po raz pierwszy w historii notebooków Mac spora gama odcieni pozwala wyświetlać aktywniejsze odcienie czerwieni i zieleni. Obrazy są dzięki temu jeszcze bliższe rzeczywistości i bogatsze w szczegóły. A to ma ogromne znaczenie w projektowaniu graficznym, korekcji odcieni i konstrukcji wideo.

Specyfikacja techniczna towar
marka
Kod producenta
MPXY2ZE/A/P2
EAN
informacje podstawowe
MacBook
13.3'' IPS Retina/i7/8GB/512GB_SSD/Iris650/USB-C/BT/10hPRACY/macOS
srebrno-czarny
Ultrabook
Biznesowe
Multimedialne
Premium
Ultramobilne
Procesor Pamięć Dysk Twardy Karta Graficzna
Intel Iris Graphics 650
wyświetlacz Napęd optyczny Porty Łączność Bateria Oprogramowanie Multimedia
Obsługa gestów
Pasek dotykowy Touch Bar
Touchpad
Klawiatura wyspowa
Zintegrowana
Głośniki stereo
HD Audio
wbudowane 2 mikrofony
720p
Gabaryty Inne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna artykuł
firma
Kod producenta
MPXY2ZE/A/P2
EAN
dane podstawowe
MacBook
13.3'' IPS Retina/i7/8GB/512GB_SSD/Iris650/USB-C/BT/10hPRACY/macOS
srebrno-czarny
Ultrabook
Biznesowe
Multimedialne
Premium
Ultramobilne
Procesor Pamięć Dysk Twardy Karta Graficzna
Intel Iris Graphics 650
wyświetlacz Napęd optyczny Porty Łączność Bateria Oprogramowanie Multimedia
Obsługa gestów
Pasek dotykowy Touch Bar
Touchpad
Klawiatura wyspowa
Zintegrowana
Głośniki ste

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.