Menu

Apple MacBook Pro MR9R2

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MR9R2 
  • Przekątna ekranu 13.3 "
  • Rozdzielczość 2560 x 1600 px
  • System operacyjny Mac OS 
  • Dysk twardy 512 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Procesor Intel Core i5 
  • Funkcje bluetooth 
  • Grubość 1.49 cm

Opis

pokaźniejsza moc i efektywność. Progres dla profesjonalistów. Świeże 6- i 4-rdzeniowe procesory Intel ósmej generacji. Fantastyczny ekran Retina z technologią True Tone. Do 32 GB pamięci RAM do równoczesnej obsługi wielu profesjonalnych aplikacji.

Touch Bar umożliwiający sprawniejszą pracę. Szeroka moc to obfite możliwości. Moc i mobilność – MacBook Pro wyraźnie wznosi tu poprzeczkę. Dzisiaj jeszcze szybciej możesz podążać za śmiałymi pomysłami. Pomogą Ci sprawne procesory i układy pamięci, progresywna grafika, błyskawicznie działająca pamięć masowa i inne znakomite rozwiązania.

Rdzennie konkretniejszy. MacBook Pro z procesorami Intel Core ósmej generacji unosi się na wyżyny mocy obliczeniowej. Wersja 15‑calowa ma teraz 6‑rdze­niowy procesor Intel Core i7, osiągając w trybie Turbo Boost częstotliwość 4,1 GHz.

A czterordze­niowy procesor 13‑calowego MacBooka Pro z paskiem Touch Bar osiąga prędkość choćby dwukrotnie obszerniejszą niżeli poprzednik. Dlatego gdy pracujesz na poziomie mistrzowskim – kompilujesz kod, renderujesz modele 3D i efekty specjalne, miksujesz niemało ścieżek lub kodujesz video – bez trudu poradzisz sobie z każdym zadaniem.

Dużo szybciej. Moc grafiki. Moc wrażeń. Każdy 15-calowy MacBook Pro ma odrębny procesor graficzny Radeon Pro, który łączy imponującą wydajność z energooszczędnością. W charakterystycznej konfiguracji każdy taki odrębny procesor graficzny ma do dyspozycji 4 GB pamięci GDDR5, co starczy do płynnego wykonywania w czasie rzeczywistym zadań fachowych, takich jak na przykład renderowanie trójwymiarowych napisów w Final Cut Pro X.

13‑calowy MacBook Pro z paskiem Touch Bar może pochwalić się zaawanso­wanym zintegrowanym układem graficznym, który ma 128 MB pamięci DRAM – czyli dwa razy więcej niżeli układ poprzedniej generacji – i widocznie przyspiesza operacje graficzne.

Co to wszystko znaczy? Mniej czasu poświęcasz na czekanie, a więcej masz go na twórczą pracę. Bezpieczeństwo następnej generacji. Przedsta­wiamy Apple T2 – zaprojektowany przez Apple specjalnie dla komputerów Mac układ zabezpieczający drugiej generacji.

W 13- i 15-calowych MacBookach Pro z paskiem Touch Bar układ Apple T2 posiada koprocesor Secure Enclave, który jest fundamentem bezpiecznego uruchamiania systemu i szyfrowania pamięci masowej. Jeden czip Apple T2 zastępuje także szereg odrębnych kontrolerów, w tym dotychczasowy układ SMC (System Management Controller), kontroler audio i kontroler pamięci masowej SSD.

Pamięć masowa SSD Wszystko migiem. MacBook Pro gromadzi superszybki dysk półprzewodnikowy (SSD), który osiąga szybkość zapisu sekwencyjnego na poziomie 3,2 GB/s. Wersja 15‑calowa jest przystępna z pamięcią masową SSD o obszerności maksymalnie do 4 TB, a 13 calowy MacBook Pro z paskiem Touch Bar – z pamięcią masową SSD o obszerności maksymalnie do 2 TB.

To starczy,zawsze mieć przy sobie choćby największe pliki, np. Duże biblioteki zdjęć czy projekty wideo. Z dużą, szybką pamięcią SSD Twój system momentalnie startuje, uruchamia niemało aplikacji i importuje znaczne pliki.

A układ Apple T2 na bieżąco to wszystko szyfruje. Tak konkretnego i wszechstronnego portu jeszcze nie było. Thunderbolt 3 to lepsza wersja uniwersalnego portu, łączącego maksymalną przepustowość z niesamowitą wszechstronnością branżowego standardu USB‑C.

poprzez jedno złącze przesyła energię do ładowania baterii oraz informacje i video z prędkością choćby 40 Gb/s, czyli dwukrotnie szybciej aniżeli Thunderbolt 2. W obu wersjach MacBooka Pro masz do dyspozycji choćby cztery porty, więc wszystko wygodnie podłączysz i z prawej, i z lewej strony.

Także starsze urządzenia – poprzez optymalny przewód lub przejściówkę. Dodatkową zaletą Thunderbolt 3 jest obustronna wtyczka – nieważne, którą stroną ją włożysz, zawsze będzie podłączona dobrze. Touch Bar Więcej produktywnych narzędzi.

zawsze pod ręką. Touch Bar zastępuje klawisze funkcyjne u góry klawiatury, oferując dużo lepszą wszechstronność i funkcjonalność.21 samoczynnie dopasowuje się do Twoich działań, podsuwając narzędzia, których w danej chwili Ci potrzeba – m.in.

regulatory głośności i jasności, interaktywne funkcje modyfikowania albo przeglądania czy opcje klawiaturowe, takie jak emoji. Stuknij. Przytrzymaj. Muśnij. Przesuń. Korzystanie z paska Touch Bar jest przystępne, bo reaguje on na prawidłowo znane gesty.

Stuknięciem powiększasz pasek Control Strip, muśnięciem regulujesz głośność i jasność, a przesuwając palec po pasku, przewijasz film. Zadowala oczy. Pieści uszy. Żaden laptop Mac nie miał tak znakomitego wyświetlacza jak Retina w MacBooku Pro.

Dzięki mocnemu podświetleniu LED i wysokiemu kontrastowi czerń jest głębsza, a biel jaśniejsza. Duża gama odcieni P3 pozwala wyświetlać intensywniejsze odcienie zieleni i czerwieni w porównaniu z gamą sRGB.

A wersje 13- i 15-calowe z paskiem Touch Bar oferują technologię True Tone. Równowaga bieli samoczynnie dopasowuje się do temperatury oświetlenia w Twoim otoczeniu, aby obraz na wyświetlaczu wyglądał naturalniej.

MacBook Pro efektownie zrówn

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.