Menu

Asus B9440UA-GV0235T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta B9440UA-GV0235T 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 

Opis

Procesor Intel Core i5 wyraziste filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach. To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą skuteczność komputerów na niesłychany poziom. Wbudowana technologia Intel Turbo Boost samoczynnie powiększa moc w razie zapotrzebowania.

zastosowana technika Intel RealSense pozwala na sterowanie urządzeniami przy pomocy prostych gestów oraz bezpieczne logowanie przez skanowanie twarzy. Dzięki wbudowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, kreować niezwykłe prace graficzne o dużo szybciej oraz płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki.

ekran nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie. System Windows 10 Windows 10 to nietrudny w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa bardzo ekspresowo i zrównoważenie, ma więcej zastosowanych zabezpieczeń zapewniających Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć równocześnie nawet cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli Ci trzeba więcej miejsca albo gdy chcesz pogrupować zawartość według zastosowania, na przykład aplikacje lub gry.

Windows 10 to także, Microsoft Edge- umożliwia produktywne surfowanie po Internecie i produktywną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje nadzwyczajnie wyglądają i działają we wszelkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.

Bluetooth Dzięki Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie danych między urządzeniami. Znamionuje się niskim poborem energii, zasięgiem nawet do 100 metrów, a także łatwą obsługą, nie wymagającą dodatkowego oprogramowania.

stosowany m.in. W telefonach komórkowych, laptopach, tabletach, modemach, pakietach słuchawkowych, drukarkach pozwala scalić urządzenia i przesłać pomiędzy nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a nawet drobne filmy.

Bluetooth użytkowany jest także do przyłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady), dzięki którym można znacząco powiększyć komfort pracy z tabletem lub laptopem. Łączność Wi-Fi Jedno z najszczególniej popularnych rozwiązań bezprzewodowej łączności, które w zależności od standardu (b, g, n) proponuje transfer informacji do 300 MBit/s.

Dzięki tak wielkiej szybkości i zrównoważonemu połączeniu w paśmie o częstotliwość 2.4 GHz, realne jest udostępnianie Internetu, a także tzw. Streaming danych, czyli przesyłania multimediów w czasie rzeczywistym (m.in.

filmy Full HD, gry, muzyka, video konferencje). Szeroka przystępność urządzeń wspierających ten kanon zezwala na szybkie i przystępne zbudowanie sieci z dostępem do Internetu, zarówno w domu, jak i biurze. Użytkownicy urządzeń przenośnych (np.

notebooków, smartfonów, tabletów) mogą korzystać z umiejscowionych w większych miastach tzw. HotSpotów, czyli bezpłatnego dostępu do sieci.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.