Menu

Asus VivoBook F420UA-EB243T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta F420UA-EB243T 

Opis

Niezależnie od tego, czy użyjesz go do pracy, czy do rozrywki, ASUS VivoBook 14 to laptop, który gwarantuje Ci najwyższą immersję przy praktycznie każdym możliwym zaimplementowaniu. Jego nowy wyświetlacz NanoEdge ma ultrasmukłą oprawkę mierzącą zaledwie 5.7 mm szerokości. Zapewnia to niesamowity stosunek wielkości ekranu do pokrywy na poziomie 87% dla maksymalnie immersyjnych efektów wizualnych. VivoBook 14 jest ekstremalnie lekki i kompaktowy: ważąc zaledwie 1.4 kg i mierząc w profilu tylko 17.7 mm. W dodatku dysponuje on nowym zawiasem ErgoLift, który podnosi nieco klawiaturę dla wyższego komfortu podczas pisania.Korzyści: Ma kompaktowe rozmiary upraszczające podróżowanie, a także jest niewiarygodnie lekki– możesz więc po prostu wsunąć go do swojej torby lub plecaka i ruszać w drogę! świetną skuteczność zapewni czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i5-8250U 1.6 GHz (3.4 GHz turbo) 8 GB pamięci operacyjnej DDR3 pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie programów momentalne uruchamianie systemu dzięki dyskowi SSD 256 GB Wyraźny obraz to zasługa 14-calowego ekranu NanoEdge o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) Złącza USB 3.1 gen 1 zapewnią prędki transfer informacji Oglądaj najnowsze filmy na dużym ekranie dzięki złączu HDMI Podświetlana klawiatura ułatwi pracę w nocy Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem przy pomocy modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko lecz i bezpieczny, do tego ma menu Start w rozszerzonej postaci oraz niemało nowych funkcji zaimplementowany w nim precyzyjnie zaprojektowany zawias ErgoLiftwyróżnia się wyjątkowo płynną pracą i podwójną funkcjonalnością: bezpiecznie utrzymuje pozycję ekranu pod dowolnym kątem nachylenia i podwyższa klawiaturę pod kątem 3°,za każdym razem zapewniać Ci znakomitą pozycję do pisania

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.