Menu

Asus VivoBook F512UA-EJ233T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta F512UA-EJ233T 

Opis

Niezależnie od tego, czy użyjesz go do pracy, czy do rozrywki, ASUS VivoBook 15 F512UA to kompaktowy laptop, który gwarantuje Ci najkorzystniejsze wrażenia wizualne. Jego nowy wyświetlacz NanoEdge ze smukłymi ramkami ze wszystkich czterech stron ma ultrasmukłą oprawkę mierzącą zaledwie 5.7 mm. Gwarantuje to niesamowity stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 88%. Na dodatek zawias ErgoLift o prekursorskiej konstrukcji podnosi nieco klawiaturę dla wyższego komfortu pisania.Korzyści: Kompaktowa i lekka obudowa rewelacyjną skuteczność zapewni czterordzeniowyprocesor Intel Core i5-8250U 1.6 GHz (3.4 GHz turbo) 8GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i skuteczne działanie programów prędki czas uruchamiania osiągniesz przy pomocy dysku SSD 256 GB Wyraźny obraz to zasługa 15.6-calowego ekranu NanoEdge o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 Złącze USB Type C 3.1 (gen 1)zapewni szybki transfer danych Oglądaj najnowsze filmy na wielkim ekranie dziękizłączu HDMI Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem za pomocą modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w zwiększonej postaci, a także mnóstwo nowych funkcji dokładnie zaprojektowany zawias ErgoLift znamionuje się wyjątkowo płynną pracą

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.