Menu

Asus F543BA-DM792T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta F543BA-DM792T 

Opis

Asus F543BA to perfekcyjny, uniwersalny laptop stworzony do pracy i rozrywki. Wyposażony w procesor AMD, laptop jest eleganckim urządzeniem przeznaczonym dla tych, którzy chcą się wyodrębnić z tłumu.Korzyści: komfortową pracę zapewni dwurdzeniowyprocesor AMD® A9-9425 3.1 GHz (3.7 GHz turbo) 8 GB pamięci operacyjnejpozwoli na uruchomienie i produktywne działanie programów prędki czas uruchamiania dzięki dyskowi SSD 256 GB Wyraźny i bez refleksów obraz to zasługaekranu 15.6" o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) Złącze USB 3.1 gen 1 zapewni prędki transfer informacji Oglądaj najnowsze filmy na dużym ekranie dzięki złączu HDMI Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem przy pomocy modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko ale i bezpieczny, do tego ma menu Start w rozszerzonej postaci oraz mnóstwo nowych funkcji

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.