Menu

Asus FX505DT-AL087T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta FX505DT-AL087T 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

POŁĄCZONE MOCE AMD I NVIDIA Zapewnij sobie bardziej płynną i immersyjną rozgrywkę z nowym laptopem ASUS TUF Gaming FX505 AMDxNVIDIA Edition. Proponuje on wysoką efektywność w korzystnej cenie dzięki zaimplementowaniu procesorów AMD Ryzen z najnowszymi kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX.

dodatkowo jest wyposażony w wyświetlacz NanoEdge z matrycą klasy IPS z częstotliwością odświeżania sięgającą 120 Hz, która zapewnia płynną i wciągającą rozrywkę. Został w dodatku przetestowany do zgodności ze standardem klasy wojskowej MIL-STD-810G, dzięki temu zagwarantuje najkorzystniejszą realną wytrzymałość i odporność.

wyświetlacz NANOEDGE KLASY IPS ekstremalnA IMMERSJA Z ULTRASZYBKIM EKRANEM Nowa budowa ekranu NanoEdge uwydatnia się ramką węższą niżeli kiedykolwiek wcześniej, mierzącą zaledwie 6,5mm* – dla skrajnie wciągających efektów wizualnych oferowanych w o mnóstwo bardziej kompaktowej obudowie.

notebook FX505 AMDxNVIDIA Edition jest wyposażony w ultraszybką matrycę klasy IPS, który zagwarantuje częstotliwość odświeżania sięgającą 120 Hz dla superpłynnej rozgrywki przy zminimalizowaniu efektów rozmycia ruchu.

technika szerokoekranowa gwarantuje zachowanie precyzji odwzorowania odcieni w trakcie oglądania z skrajnych kątów. * Szerokość ramki to odległość mierzona od krawędzi ekranu do krawędzi pokrywy laptopa.

wyświetlacz Maks. NanoEdge 120 Hz Częstotliwość odświeżania efektywnOŚĆ GOTOWA DO ROZGRYWKI POŁĄCZONA MOC, GOTOWA PODJĄĆ DOWOLNE ZADANIE Ten kompaktowy laptop do gier ma w sobie więcej mocy aniżeli z pozoru wygląda.

FX505 AMDxNVIDIA Edition jest wyekwipowany w najnowsze procesory graficzne GeForce GTX zapewniające płynną rozgrywkę i transmisję na żywo oraz procesory AMD Ryzen z czterema rdzeniami i ośmioma wątkami, dzięki którym codzienna praca wielozadaniowa i produktywność są szybkie i efektywne.

Dzięki połączonej mocy tych technice jesteś gotowy podjąć się każdego zadania w grach i nie tylko. ASUS TUF GAMING PONADSTANDARDOWA trwałość Opracowany w duchu The Ultimate Force (TUF) laptop FX505 AMDxNVIDIA Edition przeszedł całą serię rygorystycznych testów wytrzymałości* dla zgodności z dokumentem MIL-STD-810G klasy wojskowej, w ramach których z powodzeniem przetrwał oddziaływanie przeróżnych warunków zewnętrznych.

Został on poddany działaniu promieniowania słonecznego, testowany w warunkach symulujących znaczne wysokości oraz w arcytrudnych temperaturach. Certyfikacja tego laptopa gwarantuje solidność do codziennego używania, w tym wytrzymałość na przypadkowe uderzenia, a choćby nagłe upadki na biurko.

Wytrzymały i zrównoważony FX505 AMDxNVIDIA Edition został przetestowany do granic wytrzymałości – w celu zapewnienia graczom sprzętu o najwyższej realnej jakości. * Testy te są przeprowadzane w bardzo ascetycznych warunkach środowiskowych pod nadzorem inżynierów odpowiedzialnych za kontrolę jakości.

Testowanie produktu bez trafnych kontroli albo nadzoru może doprowadzić do jego uszk...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.