Menu

Asus FX505DU-AL070T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta FX505DU-AL070T 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

POŁĄCZONE MOCE AMD i NVIDIA®Zapewnij sobie bardziej płynną i immersyjną rozgrywkę z nowym laptopem ASUS TUF Gaming FX505 AMDxNVIDIA Edition. Proponuje on wysoką wydajność w dobrej cenie dzięki zastosowaniu procesorów AMD Ryzen™ z najnowszymi kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX™.

dodatkowo jest wyposażony w ekran NanoEdge z matrycą klasy IPS i częstotliwością odświeżania sięgającą 120 Hz, która gwarantuje płynną i wciągającą rozrywkę. Został jeszcze przetestowany do zgodności ze standardem klasy wojskowej MIL-STD-810G, dzięki temu zapewnia najlepszą możliwą solidność i odporność.skutecznOŚĆ GOTOWA DO ROZGRYWKIPOŁĄCZONA MOC, GOTOWA PODJĄĆ DOWOLNE ZADANIETen kompaktowy laptop do gier ma w sobie więcej mocy aniżeli z pozoru wygląda.

FX505 AMDxNVIDIA Edition jest wyekwipowany w najnowsze procesory graficzne GeForce GTX™ gwarantujące płynną rozgrywkę i transmisję na żywo i procesory AMD Ryzen z czterema rdzeniami i ośmioma wątkami, dzięki którym codzienna praca wielozadaniowa i wydajność są szybkie i sprawne.

Dzięki połączonej mocy tych technologii jesteś gotowy podjąć się każdego zadania w grach i nie tylko.Windows 10ProcesorRyzen™ 7 3750Hproces technologiczny 12nmZegar4GHzbez efektu throttlinguAMD SenseMi25MHzClock SpeedProcesor graficznyGTX seriesNVIDIA® GeForce™Zegar do (100W)1230MHZGeForce GTX 1660 TiEKRAN NANOEDGE KLASY IPSEKSTREMALNA IMMERSJA ZULTRASZYBKIM EKRANEMNowa kompozycja ekranu NanoEdge eksponuje się ramką węższą niżeli kiedykolwiek wcześniej, mierzącą zaledwie 6,5 mm* – dla ekstremalnie wciągających efektów wizualnych oferowanych w o dużo bardziej kompaktowej obudowie.

laptop FX505 AMDxNVIDIA Edition jest wyposażony w ultraszybką matrycę klasy IPS dla superpłynnej rozgrywki przy zminimalizowaniu efektów rozmycia ruchu. Technika szerokoekranowa zapewnia zachowanie precyzji odwzorowania barw podczas oglądania z skrajnych kątów.* Szerokość ramki to odległość mierzona od krawędzi ekranu do krawędzi obudowy laptopa.

Maks.120Hzczęstotliwość odświeżania6,5 mmsmukła ramkaEkranNanoEdgeklasy IPSUKŁAD CHŁODZENIATECHNOLOGIA HYPERCOOL zwiększA trwałośćW skład luksusowej technice ASUS HyperCool wchodzi system Anti-Dust Cooling (ADC) oraz technika HyperFan.

Rozwiązania te razem rewelacyjną wydajność układu chłodzenia w trakcie intensywnej rozgrywki. efektywność chłodzenia jest ponadto zwiększana dzięki zastrzeżonej pokrywie w profilu trapezu, a także inteligentnemu, równoległemu rozmieszczeniu wentylatorów.Anti-Dust Cooling do wydłużenia żywotności kompozycjaz dwomawentylatoramiTechnologiaHyperFanOpatentowanapokrywaASUS TUF GAMINGPONADSTANDARDOWA solidnośćOpracowany w duchu The Ultimate Force (TUF) laptop FX505 AMDxNVIDIA Edition przeszedł całą serię rygorystycznych testów wytrzymałości* dla zgodności z atestem MIL-STD-810G klasy wojskowej, w ramach których z powodzeniem przetrwał oddziaływanie różnych warunków zewnętrznych.

Został on poddany działaniu promieniowania słonecznego, testowany w warunkach symulujących spore wysokości, a także w arcytrudnych temperaturach. Certyfikacja tego notebooka gwarantuje solidność do codziennego używania, w tym niepodatność na przypadkowe uderzenia, a choćby nagłe upadki na biurko.

Wytrzymały i zrównoważony FX505 AMDxNVIDIA Edition został przetestowany do granic swoich możliwości – w celu zapewnienia graczom sprzętu o najwyższej jakości.* Testy te są przeprowadzane w wyjątkowo surowych warunkach środowiskowych pod nadzorem inżynierów odpowiedzialnych za kontrolę jakości.

Testowanie towaru bez trafnych kontroli albo nadzoru może doprowadzić do jego uszkodzenia, a w niektórych przypadkach, może dodatkowo dojść do sytuacji, wktórych zaistnieje wysokie ryzyko odniesienia obrażeń, inwalidztwa, a choćby śmierci.SzokTemperaturaWilgotnośćWysokośćPromieniowanie słoneczneKLAWIATURA Z HYPERSTRIKEKLAWIATURA INSPIROWANA DESKTOPOWYMI, ZPODŚWIETLENIEM RGBLaptop FX505 AMDxNVIDIA Edition jest wyposażony w klawiaturę zoptymalizowaną pod kątem rozgrywki i oferującą podświetlenie RGB* we wszystkich strefach, które można konfigurować za pośrednictwem panelu TUF Aura Core.

Możesz więc w ten sposób wyrazić swój nieszablonowy styl. Elitarna technika HyperStrike zapewnia większą precyzję podczas pisania, a także lepszą ergonomię dzięki zaimplementowaniu układu klawiszy inspirowanego klawiaturami desktopowymi, z wyszczególnioną grupą klawiszy WASD, szerszym klawiszem spacji, wydzielonymi klawiszami kursora i wyczuwalnymi lukami pomiędzy klawiszami funkcyjnymi.

dodatkowo technika Overstroke szybciej rejestruje wciśnięcia klawiszy – dla bardziej precyzyjnego i bezwysiłkowego sterowania.* Klawiatura z podświetleniem RGB może nie być przystępna w niektórych modelach.PodświetlenieRGBwe wszystkich strefach20 milionów naciśnięć klawisza1,8 mmskok klawisza technikaOverstrokeDŹWIĘKIMMERSIVE DTS SURROUND SOUNDTechnologia DTS Headphone: X™ gwarantuje niesamowicie wciągający, 7.1-kanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny o jakości hi-fi, którego brzmienie dorów

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.