Menu

Asus G512LV-AZ051T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta G512LV-AZ051T 

Opis

laptop ROG Strix G15 jest uosobieniem nieprzeciętnie zoptymalizowanego designu i oferuje rewelacyjne wrażenia podczas poważnej rozgrywki i wielozadaniowej pracy w systemie Windows 10. Dzięki zaimplementowaniu jednego z najnowszych procesorów Intel Core i7 10. Gen., a także karty graficznej RTX 2060, zapewnia moc niezbędną do uzyskiwania wysokich wartości FPS i pełnego wykorzystania potencjału superszybkiego ekranu o maksymalnych parametrach 240 Hz / 3 ms. Innowacje w zakresie inteligentnego chłodzenia, takie jak ciekły metal, przenoszą sprawność na następny poziom. Ultraszybkie połączenia Wi-Fi 6, a także prędki dysk SSD powiększają wydajność zarówno w czasie pracy jak i rozgrywki....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.