Menu

Asus G532LW-AZ057T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta G532LW-AZ057T 

Opis

wyjątkowa prędkość, moc obliczeniowa i skuteczność pozwalają zaliczyć notebooky ROG Strix SCAR 15 do najwyższej klasy sprzętu gamingowego z systemem Windows 10 Pro. Najnowsze procesory Intel Core i7 10. Generacji i superwydajna karta graficzna GeForce RTX napędzają superszybki ekran gamingowy o parametrach 240 Hz / 3 ms, który wyniesie Cię na wyższy poziom rozgrywki. Inteligentne rozwiązania systemu chłodzenia, takie jak środek termoprzewodzący z ciekłego metalu, podnoszą poprzeczkę w kwestii wydajności. Ultraszybka łączność sieciowa w standardzie Wi-Fi 6 oraz dwa dyski SSD w macierzy RAID 0 przyspieszają Twoją pracę, natomiast zintegrowane gniazdo na trzeci dysk SSD upraszcza uzyskanie jeszcze większej objętości dyskowej....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.