Menu

Asus GU502LW-AZ034T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta GU502LW-AZ034T 

Opis

Wznieś swoje umiejętności na wyższy poziom, korzystając z wykwintnego notebooka ROG Zephyrus M15 i ciesząc się sprężystością pracy w systemie Windows 10 Pro. Najnowszy procesor Intel Core i7 10. Generacji, a także karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2070 prędko radzą sobie z zadaniami solidnie obciążającymi system, jak renderowanie 3D, obróbka oraz rozgrywka w gry AAA, natomiast dyski SSD skonfigurowane w macierzy RAID 0 o łącznej maksymalnej objętości 1 TB skracają czasy ładowania wszelkich aplikacji z Twojej biblioteki. Notebook ROG Zephyrus M15 jest zaopatrzony w gniazdo Thunderbolt 3 z obsługą USB 3.2 Gen 2 Type-C, DisplayPort 1.4 i dostarczania zasilania, gniazdo Type-A do ultraszybkich transferów i dwa gniazda USB 3.2 Gen 1, które genialnie nadają się do podłączenia Twojej myszy i gamepada....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.