Menu

Asus GV301QE-K5027T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta GV301QE-K5027T 
  • Przekątna ekranu 13.4 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Procesor AMD Ryzen 

Opis

ROG Flow X13 COMPACT IS THE NEW IMPACT Nigdy wcześniej produktywna rozgrywka w systemie Windows 10 nie była realna za pośrednictwem tak sprężystego i przenośnego urządzenia, jak ROG Flow X13 rodzaju 2-w-1. Imponującą sprawność zapewnia procesor AMD Ryzen™ 9 5900HS, a także karta graficzna GeForce RTX™.

Dzięki opcjonalnej zewnętrznej karcie graficznej XG Mobile możesz w razie potrzeby przyspieszyć przetwarzanie grafiki, używając do tego celu nawet GeForce RTX™ 3080. Gdziekolwiek jesteś – możesz natychmiast wziąć się do twórczej pracy.

WZORNICTWO Pozostaw po sobie trwałe wrażenie prędkość. Płynna praca. Elastyczność. Nasz pierwszy notebook gamingowy z ekranem 13-calowym jest uosobieniem wszechstronności, umożliwiając swobodną zmianę ustawienia dzięki inteligentnie zaprojektowanemu zawiasowi 360°.

Teksturowane linie w poprzek obudowy wzmiacniają jej strukturę i zwiększają przyczepność, ułatwiając noszenie notebooka. Niskoprofilowa kompozycja pozwala komfortowo wsunąć notebook choćby do zapełnionej torby, udostępniając Ci więcej miejsca na ulubiony sprzęt gamingowy.

wydajnOŚĆ POKAŻ SWOJĄ MOC Wybierz kompaktowe urządzenie, ale bez kompromisów w zakresie skuteczności. Pomimo ultralekkiej i kompaktowej pokrywy ROG Flow X13 szybko radzi sobie z wszelkimi zadaniami, korzystając z procesora AMD Ryzen™ 9 5900HS.

Niezależna karta graficzna GeForce powoduje, iż codzienna rozgrywka jest płynna i pozbawiona zakłóceń. Cieszysz się obszerniejszą mobilnością niżeli kiedykolwiek wcześniej i możesz wytwarzać treści, strumieniować na żywo i grać wszędzie tam, gdzie tylko masz na to ochotę.

Windows 10 Home system operacyjny Ryzen™ 9 5900HS CPU GeForce® RTX GPU 16GB 4266MHZ PAMIĘCI LPDDR4X SSD 512 GB DYSK pokazujeMY ROG XG MOBILE większA szybkośĆ, SWOBODA I elastycznOŚĆ użytkowanIA ROG XG Mobile to całkiem nowe podejście do zewnętrznej karty graficznej, proponujące połączenie produktywności i wszechstronności z najwyższą mobilnością.

Pomimo swych niewielkich wymiarów – 6% wielkości standardowej karty eGPU, to szczególnie kompaktowe urządzenie umożliwia korzystanie nawet z karty graficznej GeForce RTX™ 3080. Nasz wytworny interfejs zapobiega zatorom typowym dla kart eGPU i dodaje przepustowość do obsługi zintegrowanego koncentratora I/O, dzięki czemu XG Mobile jest wyposażona w wielki pakiet łączy.

Zintegrowany zasilacz dostarcza prąd do eGPU i laptopa, co zmniejsza Twój bagaż w trakcie podróży. ROG XG Mobile to najlepszy osiągalny dobór do sprężystej rozgrywki i tworzenia treści. Długie linie przebiegające płynnie wokół pokrywy laptopa, widocznie nawiązując do stylistyki wszechstronnego notebooka ROG Flow X13.

Teksturowana powierzchnia rozszerza przyczepność, usprawniając noszenie notebooka, a wygodę ustawienia w trakcie przenośnego zagwarantuje zaimplementowana podstawka. Skrupulatne wycięcia napisów stanowią równocześnie otwory wentylacyjne, a nazwa ROG połyskuje poprzez nie w kolorze karmazynowym.

*Aby karta XG Mobile funkcjonowała, musi być podłączona do gniazdka elektrycznego. MAKS. GEFORC...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.