Menu

Asus GV301QH-K5197T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta GV301QH-K5197T 
  • Przekątna ekranu 13.4 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Procesor AMD Ryzen 

Opis

ROG Flow X13 COMPACT IS THE NEW IMPACT Nigdy wcześniej skuteczna rozgrywka w systemie Windows 10 nie była realna za pośrednictwem tak sprężystego i mobilnego urządzenia, jak ROG Flow X13 rodzaju 2-w-1. Imponującą skuteczność gwarantuje procesor AMD Ryzen™ 9 5900HS, a także karta graficzna GeForce GTX™.

Dzięki opcjonalnej zewnętrznej karcie graficznej XG Mobile możesz w razie potrzeby przyspieszyć przetwarzanie grafiki, używając do tego celu nawet GeForce RTX™ 3080. Gdziekolwiek jesteś – możesz natychmiast zabrać się do twórczej pracy.

WZORNICTWO Pozostaw po sobie trwałe wrażenie prędkość. Płynna praca. Sprężystość. Nasz pierwszy notebook gamingowy z ekranem 13-calowym jest uosobieniem wszechstronności, umożliwiając luźną zmianę ustawienia dzięki inteligentnie zaprojektowanemu zawiasowi 360°.

Teksturowane linie w poprzek pokrywy wzmiacniają jej strukturę i powiększają przyczepność, ułatwiając noszenie notebooka. Niskoprofilowa kompozycja pozwala wygodnie wsunąć notebook nawet do zapełnionej torby, udostępniając Ci więcej miejsca na ulubiony sprzęt gamingowy.

wydajnOŚĆ POKAŻ SWOJĄ MOC Wybierz kompaktowe urządzenie, ale bez kompromisów w zakresie skuteczności. Pomimo ultralekkiej i kompaktowej obudowy ROG Flow X13 prędko radzi sobie z wszelkimi zadaniami, korzystając z procesora AMD Ryzen™ 9 5900HS.

Niezależna karta graficzna GeForce powoduje, że codzienna rozgrywka jest płynna i pozbawiona zakłóceń. Cieszysz się większą mobilnością niż kiedykolwiek wcześniej i możesz tworzyć treści, strumieniować na żywo i grać wszędzie tam, gdzie tylko masz na to ochotę.

Windows 10 Home system operacyjny Ryzen™ 9 5900HS CPU GeForce® GTX 1650 GPU 16GB 4266MHZ PAMIĘCI LPDDR4X SSD 1 TB DYSK przedstawiaMY ROG XG MOBILE większA szybkośĆ, SWOBODA I elastycznOŚĆ stosowanIA ROG XG Mobile to całkiem nowe podejście do zewnętrznej karty graficznej, oferujące połączenie sprawności i wszechstronności z najwyższą mobilnością.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów – 6% wielkości charakterystycznej karty eGPU, to stanowczo kompaktowe urządzenie pozwala na korzystanie nawet z karty graficznej GeForce RTX™ 3080. Nasz luksusowy interfejs zapobiega zatorom charakterystycznym dla kart eGPU i dodaje przepustowość do obsługi zintegrowanego koncentratora I/O, dzięki temu XG Mobile jest wyposażona w spory pakiet łączy.

Zintegrowany zasilacz dostarcza prąd do eGPU i notebooka, co obniża Twój bagaż podczas podróży. ROG XG Mobile to najkorzystniejszy osiągalny wybór do rozciągliwej rozgrywki i tworzenia treści. Długie linie przebiegające płynnie wokół pokrywy notebooka, widocznie nawiązując do stylistyki wszechstronnego notebooka ROG Flow X13.

Teksturowana powierzchnia powiększa przyczepność, ułatwiając noszenie notebooka, a wygodę ustawienia podczas mobilnego zagwarantuje zaimplementowana podstawka. Skrupulatne wycięcia napisów stanowią jednocześnie otwory wentylacyjne, a nazwa ROG połyskuje poprzez nie w kolorze karmazynowym.

*Aby karta XG Mobile funkcjonowała, musi być podłączona do gniazdka elektrycznego. MAKS. GEF...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.