Menu

Asus VivoBook R512UB-EJ114

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta R512UB-EJ114 

Opis

Najmniejszy barwny ultrabook z ekranem NanoEdge Niezależnie od tego, czy użyjesz go do pracy, czy do rozrywki, ASUS VivoBook 15 to kompaktowy laptop, który zagwarantuje Ci najkorzystniejsze wrażenia wizualne. Jego nowy wyświetlacz NanoEdge posiada ultrasmukłą oprawkę mierzącą zaledwie 5,7 mm.

zagwarantuje to niesamowity stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 88%. Dodatkowo zawias ErgoLift o pionierskiej konstrukcji podnosi nieco klawiaturę i zapewnia najwyższy komfort pisania. Nieograniczona immersja Nowa budowa NanoEdge powoduje,ekran laptopa VivoBook 15 jest niemalże bezramkowy i gwarantuje użytkownikowi dużą powierzchnię ekranową i skrajnie wciągające wrażenia wizualne w trakcie pracy i rozgrywki.

W górnej ramce znajduje się zintegrowana, wysokiej jakości kamera HD do prowadzenia wideoczatu z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli dzielą was tysiące kilometrów. Czasem mniej oznacza więcej użycie nowego ekranu NanoEdge ze smukłymi ramkami ze wszystkich czterech stron pozwoliło zredukować rozmiary do minimum, dzięki temu VivoBook 15 dysponuje wyjątkowo smukłą obudową.

Zajmuje on mniej miejsca na Twoim biurku, uwalniając jednocześnie więcej przestrzeni dla Ciebie. Będzie Ci wszędzie towarzyszył Życie toczy się niezwykle szybko, dlatego potrzebujesz laptopa, który nie będzie Cię spowalniał.

VivoBook 15 oferuje kompaktowe rozmiary ułatwiając podróżowanie, a także jest niewiarygodnie lekki – dzięki temu możesz po prostu wsunąć go do swojej torby i korzystać z komputera w dowolnym miejscu. Pozwól się unieść Pokrywa notebooka VivoBook 15 to wrota do świata efektywności i ogromnych możliwości.

zastosowany w nim dokładnie zaprojektowany zawias ErgoLift charakteryzuje się wyjątkowo płynną pracą i podwójną funkcjonalnością: bezpiecznie utrzymuje pozycję ekranu pod dowolnym kątem nachylenia oraz podciąga klawiaturę pod kątem 2°,zawsze zapewniać Ci genialną pozycję do pisania.

Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych Sam jesteś kowalem swego losu, a notebook VivoBook 15 oferuje Ci wszystkie narzędzia, których potrzebujesz na swojej drodze życiowej. Posiadając do dyspozycji procesor Intel Pentium 4417U oraz wydzieloną kartę graficzną NVIDIA GeForce MX110, jesteś gotowy na nadchodzące wyzwania, niezależnie od tego, czy będzie to wydajna wielozadaniowość, edycja multimediów, czy też okazjonalna rozgrywka.

proponuje on ponadto dwuzakresowe połączenie Wi-Fi w technologii 802.11ac, dzięki któremu możesz cieszyć się superszybkim Internetem z prędkościami dochodzącymi do 867 Mb/s. To jest naprawdę w Twoim stylu zrównoważona jednoczęściowa konstrukcja klawiatury, użytecznie ukształtowane klawisze oraz skok klawisza na poziomie 1,4 mm gwarantują komfort podczas pisania – a także nadzwyczajny kąt do pracy dzięki zaimplementowaniu zawiasu ErgoLift.

Nasadki klawiszy przechodzą prawdziwe tortury testowe z choćby 10 000 stworzonych wciśnięć – dlatego nigdy już n...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.