Menu

Asus VivoBook S530FA-BQ048T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta S530FA-BQ048T 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Wyraź swoją osobowość Jeśli istnieje jakiś notebook, który nadzwyczajnie pasuje do Twojego stylu, z pewnością jest to jeden z młodzieżowych i dynamicznych modeli z linii ASUS VivoBook. Najnowszy VivoBook S15 wniesie nieco więcej charakteru do Twojego aktywnego stylu życia, oferując świeże, odważne wzornictwo, wyjątkowo lekką konstrukcję, dobór kilku różnorodnych struktur wykończenia, unikatowe typy kolorystyczne, a także pionierski wyświetlacz NanoEdge z trzema wąskimi ramkami i zawiasem ErgoLift.

Tak jak wszystkie poprzednie modele z kolekcji VivoBook, S15 oferuje świetne połączenie sprawności, stylu i komfortu, dzięki temu z pewnością uda Ci się wykonać swoje zadania z każdego miejsca. Odważ się na coś innego Jeśli chodzi o wygląd, VivoBook S15 nie idzie w ślady konwencjonalnych laptopów o nudnej, tradycyjnej kolorystyce.

Model ten jest przystępny w niezwykle intensywnych odcieniach, które pozwolą Ci wyrazić swoją osobowość. VivoBook S15 łączy ze sobą jaskrawe i intensywne barwy z bardziej subtelnymi, laptop ten naprawdę uwydatnia się widocznie.

Szczypta koloru w Twoim powszednim życiu VivoBook S15 jest przystępny w pięciu ekscytujących kolorach, dzięki temu możesz wybrać taki kolor, który najlepiej zaprezentuje światu Twój charakter. Niezależnie od Twojego stylu i osobowości, z całą pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Pozwól się unieść Pokrywa notebooka VivoBook S15 to wrota do świata sprawności i ogromnych możliwości. Zastosowany w nim skrupulatnie zaprojektowany zawias ErgoLift charakteryzuje się wyjątkowo płynną pracą i podwójną funkcjonalnością: bezpiecznie utrzymuje pozycję ekranu pod dowolnym kątem nachylenia, a także lekko podciąga klawiaturę pod kątem 3,5°,za każdym razem zapewniać Ci perfekcyjną pozycję do pisania.

ErgoLift zwiększa jeszcze wydajność chłodzenia i zapewnia stabilną pracę przy komputerze. Mechanizm ErgoLift kreuje w dodatku dopełniającą przestrzeń wentylacyjną, ulepszoną cyrkulację powietrza wokół dolnej części pokrywy – dla utrzymania wewnętrznej temperatury na poziomie niższym o 2,5°C w kontraście do charakterystycznych notebooków.

Zmniejsz wagę swojego bagażu VivoBook S15 to ultramobilny notebook. S15 jest tak smukły i lekki, iż możesz po prostu wsunąć go do swej torby lub plecaka i od razu ruszać w drogę! sprawdź więcej, zrób więcej Najnowsza wersja NanoEdge oferuje teraz jeszcze węższe ramki z trzech stron: u góry i po bokach wyświetlacza.

Takie rozwiązanie zapewnia 84% stosunek wielkości ekranu do obudowy, co gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne w jeszcze bardziej kompaktowej konstrukcji. Jeśli dodamy do tego technikę szerokiego kąta widzenia i idealne odwzorowanie odcieni, każde zadanie graficzne stanie się jeszcze łatwiejsze do wykonania.

Z laptopem S15 rozrywka będzie po prostu wspaniała! Bardziej realistyczne efekty wizualne ASUS Tru2Life Video to wyjątkowa technika ulepszania obrazu video, która działa podobnie co tech...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.