Menu

Dell Inspiron 3567-4480

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta 3567-4480 
 • Przekątna ekranu 15.6 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth, napęd optyczny 
 • Grubość 2.36 cm

Opis

Wszystko, czego potrzebujesz. Do każdego zadania. 15-calowy laptop o sprawności, której potrzebujesz, wyposażony w procesor najwyższej klasy, lśniący ekran TrueLife i baterię o długim czasie pracy.

sprawne procesory Intel® to wyjątkowa responsywność i płynność podczas wykonywania wielu zadań bez żadnych zakłóceń. Do 8 GB pamięci powoduje, że możesz bezproblemowo przełączać się między otwartymi aplikacjami oraz dysk SSD o obszerności do 256 GB pomoże Ci zapanować nad swoimi plikami.

technika DellCinema technika CinemaColor - wyświetlane obrazy są jednakowo żywe i wyraziste jak świat wokół Ciebie. Poznaj bogatsze i bardziej wyraziste , a także dokładniejsze detale dzięki profilom Dell Color.

technika CinemaStream - Karta sieci bezprzewodowej SmartByte Wireless zapewnia maksymalną przepustowość, gwarantując płynne odtwarzanie przesyłanych strumieniowo filmów i muzyki. Technika CinemaSound - Funkcja Waves MaxxAudio® Pro powiększa głośność i czystość tonów, przez co możesz radować się dźwiękiem w jakości studyjnej.

Funkcje, które pozytywnie wpłyną na skuteczność dnia Wyrazisty wyświetlacz o rozdzielczości FHD z technologią TrueLife zapewnia wyraźny, jasny obraz, który jest miły dla oka. Pozostawaj w kontakcie niezależnie od odległości, rejestruj wideo w celu przesłania do serwisu YouTube lub bierz udział w konferencjach internetowych bez przeszkód dzięki kamerze internetowej o rozdzielczości HD.

Przenoś fotografie i filmy dzięki czytnikowi kart pamięci SD usprawnia on przesyłanie plików bezpośrednio z aparatu do notebooka. Niesamowita technologia dźwięku Waves MaxxAudio® zagwarantuje imponującą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz w pełni czerpać przyjemność z muzyki i filmów.

solidność klawiszy Wypróbowujemy wydajność działania przede wszystkim używanych klawiszy po 10 milionach uderzeń i przycisków panelu dotykowego po 1 milionie uderzeń. Bez wątpienia dokończysz każdą powieść.

Niezależnie od tego, jak zaprogramujesz przyciski zasilania i sterowania multimediami, są one w stanie przetrwać 40 000 uderzeń bez żadnego problemu. Obliczenia budżetowania i inne są nad wyraz proste dzięki klawiaturze numerycznej.

duża gama różnych portów Podłącz się do telewizora albo monitora przy pomocy portu HDMI, skopiuj zdjęcia za pośrednictwem gniazda kart SD i ciesz się prędkim transferem ze wszelkich akcesoriów dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Komputer asygnowany dla realnego świata Chcemy, żeby użytkownicy mogli się radować swoim nowym komputerem poprzez długie lata. Dlatego wypróbowujemy bezusterkowość działania każdego notebooka Inspiron nie tylko w standardowych miejscach, lecz też w bardziej wymagającym otoczeniu.

Wysoka temperatura: sprawdzamy zdolność notebooków Inspiron do przetrwania poprzez niedługi czas w temperaturze 65°C/149°F — od szatni po zamknięte samochody. Solidność zawiasów: sprawdzamy, czy zawiasy notebooka Inspiron są mocne po otwarciu...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.