Menu

Dell Inspiron 3576-4770

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 3576-4770 

Opis

Twój rutynowy niezbędnik 15-calowy laptop z rewelacyjnym podstawowym wyposażeniem obejmującym m.in. Najnowsze procesory Intel® oraz technologie CinemaStream i CinemaSound. Technika CinemaStream: karta sieci bezprzewodowej SmartByte Wireless gwarantuje maksymalną przepustowość, zapewniając płynne odtwarzanie przesyłanych strumieniowo filmów i muzyki.

technika CinemaSound: funkcja Waves MaxxAudio® Pro rozszerza głośność i czystość tonów, poprzez co możesz radować się dźwiękiem w jakości studyjnej. Najwyższej klasy możliwości graficzne Oddzielne karty graficzne z maksymalnie 2 GB pamięci GDDR5 zapewnią prędkość edytowania nawet bardzo złożonych dokumentów i ponadto poprawią produktywność.

Dysk SDD przyspieszy wczytywanie programów, powiększy niepodatność na wstrząsy i wydłuży czas pracy na baterii. Fenomenalna moc obliczeniowa Procesory Intel Core zapewniają dłuższy czas pracy na baterii, bezzwłoczne reagowanie na polecenia i płynne, bezproblemowe wykonywanie wielu zadań.

notebook zaopatrzony w 8 GB pamięci operacyjnej, dzięki temu choćby po uruchomienie wielu aplikacji równocześnie urządzenie zachowa szybkość reakcji. Podłącz się do telewizora albo monitora poprzez port HDMI, skopiuj fotografie przez gniazdo kart SD i ciesz się szybkim transferem ze wszystkich akcesoriów dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

konstrukcja, która sprawdza się w realnym świecie Chcemy, żeby Twój nowy komputer pozostał Twoim ulubionym przez niemało lat. Dlatego wypróbowujemy bezawaryjność działania każdego notebooka Inspiron nie tylko w charakterystycznych miejscach, lecz też w bardziej wymagającym otoczeniu.

Wysoka temperatura: sprawdzamy zdolność notebooków Inspiron do przetrwania przez krótki czas w temperaturze 65°C/149°F — od szatni po zamknięte samochody. Solidność zawiasów: sprawdzamy, czy zawiasy notebooka Inspiron są solidne po otwarciu i zamknięciu pokrywy 20 000 razy.

odporność klawiszy: wypróbowujemy skuteczność działania przede wszystkim użytkowanych klawiszy po 10 milionach uderzeń i przycisków panelu dotykowego po 1 milionie uderzeń. Nie martw się, skończysz swoją powieść.

solidne przyciski: niezależnie od tego, jak zaprogramujesz przyciski zasilania i sterowania multimediami, są one w stanie przetrwać 40 000 uderzeń bez żadnego problemu. Niełamliwość: może pomyślisz, iż przesadzamy, lecz naprawdę dopiero gdy 25 000 razy poddamy podstawę i pokrywę każdego notebooka Inspiron ruchom skręcającym, mamy pewność, że znajdujące się we wnętrzu części są dobrze zabezpieczone.

idealne dopasowanie: raczej nie będziesz 30 razy wyjmować i wkładać akumulatora notebooka Inspiron, lecz możesz mieć pewność, iż wypróbowaliśmy go choćby pod tym względem....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.