Menu

Dell Inspiron 3580-4992

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 3580-4992 

Opis

konieczny towarzysz na co dzień 15-calowy notebook, który zaspokoi Twoje wszystkie codzienne zapotrzebowania, a do tego wspaniale wygląda. Z procesorami Intel i szeroką gamą portów ten przenośny notebook można łatwo wziąć w dowolne miejsce, a wyszukany wygląd zewnętrzny sprawia, iż jest to przykuwające uwagę akcesorium.

słuszne zastosowanie czasu Procesory Intel to nieszablonowa responsywność i płynność w trakcie wykonywania wielu zadań bez żadnych zakłóceń. Dzięki nawet 8 GB pamięci możesz z łatwością przełączać się pomiędzy otwartymi aplikacjami.

Dysk o obszerności do 1 TB albo dysk SSD o obszerności do 256 GB pomoże Ci zapanować nad swymi plikami. Niesamowity obraz ekran FHD z powłoką przeciwodblaskową zapewnia wyraźny, jasny i błogi dla oka obraz.

wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest też odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Korzystaj z dodatkowej mocy i słusznej efektywności na co dzień dzięki oddzielnej karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5.

sprężysty,przystosować do potrzeb Podłączenia do Telewizora albo monitora za pomocą portu HDMI, pobierać fotografie za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z szybkiego transferu prędkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala prosto odtwarzać dyski DVD albo archiwizacji obszernych plików. Dell Mobile Connect teraz dostęp do wielu urządzeń nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z notebookiem.

Dzięki funkcji Dell Mobile Connect masz możliwość kanałowego przesyłania powiadomień z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, komunikatorów i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

W ramach funkcji Dell Mobile Connect telefon można podłączyć do komputera poprzez bezpieczne połączenie typu punkt-punkt, dzięki czemu informacje nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.

Projekt inspirowany Tobą Każdy notebook Inspiron został wykonany z myślą o zapewnieniu niezawodnej sprawności poprzez niemało lat normalnego stosowania. Producent Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najkorzystniejszej możliwej produktywności.

laptop Inspiron nie boi się nawet takich arcytrudnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego produktywność. Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć.

Otwierana, zamykana albo obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów. Marka Dell dużo razy przetestowała wewnętrzne złącza składników, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długookresowej wydajności i przystępnej wymianie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.