Menu

Dell Inspiron 5584-6793

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 5584-6793 

Opis

Cały Twój świat na jednym ekranie 15-calowy notebook z opcją bezprzewodowej integracji ze smartfonem przez aplikację Dell Mobile Connect oraz wszystkimi potrzebnymi na co dzień funkcjami. Stylowa kompozycja z wąską ramką pozwala skoncentrować wzrok na tym, co ważne. Ponadto ekran FHD z powłoką przeciwodblaskową zapewnia ostry i wyraźny obraz. Sprężystość na najwyższym poziomie. Procesory Intel ósmej generacji gwarantują niewiarygodnie krótki czas reakcji i płynne i sprawne wykonywanie wielu zadań równocześnie. Dzięki 8 GB pamięci możesz łatwo przełączać się pomiędzy otwartymi aplikacjami. Dysk twardy o objętości do 2 TB lub PCIe SSD do 512 GB pozwala przechowywać filmy, zdjęcia i muzykę. Ciesz się największymi zaletami dwóch rozmaitych rozwiązań dzięki dwóm dyskom. Niesamowita grafika Zapewnij sobie dodatkową moc i słuszną sprawność na co dzień dzięki opcjonalnej oddzielnej karcie graficznej NVIDIA® MX130 z maks. 4 GB pamięci GDDR5 vRAM. Przystępny tylko w konfiguracjach z oddzielną kartą graficzną komfortowy port USB Type-C™ (tylko transfer danych) łatwe przyłączanie mniejszych urządzeń do notebooka — za pierwszym razem. Dell Mobile Connect teraz dostęp do wielu maszyn nie wymaga dzielenia uwagi — aplikacja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS albo Android z notebookiem. Dzięki rozwiązaniu Dell Mobile Connect możesz dzwonić, pisać SMS-y, odbierać powiadomienia, a nawet wyświetlać zawartość telefonu z Androidem na komputerze, by korzystać na nim z ulubionych aplikacji. Aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki temu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem. Ekspresowo przenoś fotografie, filmy, muzykę i dokumenty z komputera na telefony z Androidem i odwrotnie, bez skomplikowanych usług pamięci w chmurze i stwarzających bałagan kabli. Projekt inspirowany Tobą Każdy laptop Inspiron został wyprodukowany z myślą o zapewnieniu bezusterkowej efektywności przez dużo lat normalnego stosowania. Firma Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najkorzystniejszej realnej wydajności. Laptop Inspiron nie boi się nawet takich ekstremalnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego sprawność. Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć. Otwierana, zamykana albo obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów. Producent Dell mnóstwo razy przetestowała wewnętrzne złącza części, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długotrwałej wydajności i prostej podmianie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.