Menu

Dell Inspiron 5590-1828

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 5590-1828 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy notebook Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core i7-9750H, konkretną kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 2060 i pojemną pamięcią, a także wyświetlaczem z cienką ramką.

sprawdź, jak ciekawa może być gra, dzięki konkretnemu laptopowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce RTX 2060 i 6 GB pamięci graficznej. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką.

notebook gamingowy Dell z linii G5 to szczególnie produktywny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem video czy obrabiasz fotografie, to najkorzystniejszy dobór! Jeszcze wyższa efektywność laptop G5 15 przystępny z procesorem Intel Core i7-9750H proponuje moc potrzebną do niezakłóconej rozgrywki.

Szybsze wczytywanie danych i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD o objętości 256 GB. Lepsze, zrównoważone połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 pozwala na niezakłóconą rozgrywkę.

Matowy ekran Full HD Matowa matryca spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skupić się na pracy lub rozrywce! ekran full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest także odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji przystosuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która nadaje się do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest nad wyraz praktyczna, stanowczo dla nocnych marków.

dzisiaj nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Efektywne chłodzenie prekursorski, innowacyjny system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, iż temperatura komputera zawsze będzie niska.

Karta sieciowa Killer Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na potrzeby gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane.

Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet materiałów wideo. Poczuj moc Usłyszysz wszystkich wrogów dzięki dwóm wbudowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala instynktownie sterować dźwiękiem i głosem, a także kontrolować sytuację w grach.

Jeden port do wszelkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje mnóstwo różnych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s albo wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K albo dwóch wyświetlaczy 4K.

Alienware Command Center na komputerach Dell z serii G prekursorskie oprogramowanie Alienware Command Center zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, precyzyjnym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów oraz oszczędności czasu.

teraz masz pełną kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz przypasować elementy sprzętowe do potrzeb poszczególnych gier i spersonalizować pulpit i oprogramowanie zgodnie z wymogimi bez zakłócania rozgrywki i innych działań.

Łatwy w użyciu interfejs łączy wszystkie ustawienia systemu z biblioteką gier, co upraszcza dostęp do danych o grach. Centrum sterowania nieskomplikowane korzystanie z gier niezależnie od ich źródła, a także skrupulatne regulowanie ich ustawień.

Gdy utworzysz indywidualny profil gry, możesz używać tej samej konfiguracji w dowolnym miejscu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.