Menu

Dell Inspiron 5590-5994

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta 5590-5994 
 • Przekątna ekranu 15.6 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 128 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i7 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth 
 • Grubość 2.4 cm

Opis

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy laptop Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core ósmej generacji, mocną kartą graficzną NVIDIA i pojemną pamięcią i wyświetlaczem z cienką ramką.

zobacz, jak interesująca może być gra, dzięki potężnemu komputerowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce RTX z kolekcji 20 i choćby 6 GB pamięci graficznej GDDR5. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką.

notebook gamingowy Dell z kolekcji G5 to najbardziej produktywny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem wideo czy obrabiasz fotografie, to najlepszy dobór! Jeszcze wyższa produktywność notebook G5 15 dostępny z procesorami Intel Core i7 ósmej generacji proponuje moc konieczną do niezakłóconej rozgrywki.

Szybsze wczytywanie informacji i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD i MN.2 PCIe NVMe. Lepsze, zrównoważone połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 zezwala na niezakłóconą rozgrywkę.

Matowy wyświetlacz Full HD Matowa matryca spowoduje, że unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skoncentrować się na pracy lub rozrywce! ekran full HD dzięki dwukrotnie pokaźniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest także odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji dostosuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która pasuje do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest niezwykle praktyczna, istotnie dla nocnych marków.

teraz nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, choćby jeśli będziesz pracować do późna. Wydajne chłodzenie prekursorski, nowoczesny system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, że temperatura komputera zawsze będzie niska.

Karta sieciowa Killer™ Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer™ E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na potrzeby gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane.

Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet tworzyw wideo. Poczuj moc Usłyszysz wszystkich wrogów dzięki dwóm wbudowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala instynktownie sterować dźwiękiem i głosem, a także pilnować sytuację w grach.

Jeden port do wszelkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje sporo różnorodnych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C™ drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s albo wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K lub dwóch wyświetlaczy 4K.

Alienware Command Center na komputerach Dell z linii G pionierskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, starannym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów oraz oszczędności czasu.

teraz masz całkowitą kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz przystosować komponenty sprzętowe do potrzeb...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.