Menu

Dell Inspiron 5590-6045

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 5590-6045 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • System operacyjny Windows 10 

Opis

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy laptop Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core ósmej generacji, konkretną kartą graficzną NVIDIA i pojemną pamięcią oraz wyświetlaczem z cienką ramką.

przejrzyj, jak interesująca może być gra, dzięki mocnemu komputerowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce GTX z serii 10 i nawet 4 GB pamięci graficznej GDDR5. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką.

laptop gamingowy Dell z kolekcji G5 to najistotniej produktywny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem video czy obrabiasz zdjęcia, to najlepszy wybór! Jeszcze wyższa sprawność laptop G5 15 dostępny z procesorami Intel Core i7 ósmej generacji proponuje moc konieczną do niezakłóconej rozgrywki.

Szybsze wczytywanie danych i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD i MN.2 PCIe NVMe. Lepsze, stabilne połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 zezwala na niezakłóconą rozgrywkę.

Matowy ekran Full HD Matowa matryca spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skoncentrować się na pracy albo rozrywce! ekran full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest również odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji przypasuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która pasuje do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest wyjątkowo poręczna, szczególnie dla nocnych marków.

teraz nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, choćby jeśli będziesz pracować do późna. Wydajne chłodzenie prekursorski, zaawansowany system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, że temperatura komputera zawsze będzie niska.

Karta sieciowa Killer™ Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer™ E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na zapotrzebowania gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane.

Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet materiałów video. Poczuj moc Usłyszysz wszystkich wrogów dzięki dwóm wbudowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala instynktownie sterować dźwiękiem i głosem i pilnować sytuację w grach.

Jeden port do wszelkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje dużo zróżnicowanych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C™ drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s albo wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K lub dwóch wyświetlaczy 4K.

Alienware Command Center na komputerach Dell z serii G prekursorskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, precyzyjnym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów i oszczędności czasu.

teraz masz pełną kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz dopasować składniki sprzętowe do potrzeb...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.