Menu

Dell Inspiron 5590-6656

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 5590-6656 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy laptop Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core ósmej generacji, mocną kartą graficzną NVIDIA i pojemną pamięcią, a także wyświetlaczem z cienką ramką.

przejrzyj, jak atrakcyjna może być gra, dzięki solidnemu komputerowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce GTX z serii 10 i choćby 4 GB pamięci graficznej GDDR5. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką.

laptop gamingowy Dell z kolekcji G5 to najistotniej wydajny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem video czy obrabiasz fotografie, to najkorzystniejszy dobór! Jeszcze wyższa skuteczność laptop G5 15 przystępny z procesorami Intel Core i7 ósmej generacji proponuje moc potrzebną do niezakłóconej rozgrywki.

Szybsze wczytywanie informacji i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD i MN.2 PCIe NVMe. Lepsze, zrównoważone połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 pozwala na niezakłóconą rozgrywkę.

Matowy ekran Full HD Matowa matryca spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skoncentrować się na pracy lub rozrywce! ekran full HD dzięki dwukrotnie pokaźniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest również odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji przystosuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która pasuje do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest nad wyraz funkcjonalna, niezwykle dla nocnych marków.

teraz nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Produktywne chłodzenie prekursorski, innowacyjny system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, iż temperatura komputera zawsze będzie niska.

Karta sieciowa Killer™ Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer™ E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na potrzeby gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane.

Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet materiałów video. Poczuj moc Usłyszysz wszystkich wrogów dzięki dwóm zaimplementowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala intuicyjnie sterować dźwiękiem i głosem oraz obserwować sytuację w grach.

Jeden port do wszystkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje mnóstwo zróżnicowanych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C™ drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s albo wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K lub dwóch wyświetlaczy 4K.

Alienware Command Center na komputerach Dell z kolekcji G pionierskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, dokładnym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów oraz oszczędności czasu.

dzisiaj masz całkowitą kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz przypasować elementy sprzętowe do potrzeb...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.