Menu

Dell Inspiron 5590-6663

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 5590-6663 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy notebook Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core ósmej generacji, konkretną kartą graficzną NVIDIA® i pojemną pamięcią i wyświetlaczem z cienką ramką.

sprawdź, jak interesująca może być gra, dzięki konkretnemu komputerowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce GTX z linii 10 i nawet 4 GB pamięci graficznej GDDR5. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką.

notebook gamingowy Dell z linii G5 to najistotniej efektywny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem video czy obrabiasz fotografie, to najlepszy wybór! Jeszcze wyższa skuteczność notebook G5 15 dostępny z procesorami Intel Core i7 ósmej generacji proponuje moc potrzebną do niezakłóconej rozgrywki.

Szybsze wczytywanie informacji i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD i MN.2 PCIe NVMe. Lepsze, stabilne połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 zezwala na niezakłóconą rozgrywkę.

Matowy ekran Full HD Matowa matryca spowoduje, że unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skoncentrować się na pracy albo rozrywce! wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie pokaźniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest ponadto odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji dostosuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która nadaje się do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest wyjątkowo funkcjonalna, nad wyraz dla nocnych marków.

teraz nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Produktywne chłodzenie pionierski, zaawansowany system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, że temperatura komputera za każdym razem będzie niska.

Karta sieciowa Killer™ Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer™ E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na zapotrzebowania gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane.

Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet tworzyw video. Poczuj moc Usłyszysz wszelkich wrogów dzięki dwóm wbudowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala intuicyjnie sterować dźwiękiem i głosem oraz pilnować sytuację w grach.

Jeden port do wszelkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje mnóstwo różnorodnych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C™ drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s lub wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K albo dwóch wyświetlaczy 4K.

Alienware Command Center na komputerach Dell z serii G prekursorskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, starannym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów, a także oszczędności czasu.

teraz masz całkowitą kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz dostosować elementy sprzętowe do potrze...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.