Menu

Dell Inspiron 5590-7057

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 5590-7057 

Opis

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy notebook Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core i7-9750H, konkretną kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 2060 i pojemną pamięcią oraz wyświetlaczem z cienką ramką. Sprawdź, jak atrakcyjna może być gra, dzięki konkretnemu notebookowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce RTX 2060 i 6 GB pamięci graficznej. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką. Laptop gamingowy Dell z serii G5 to bardzo wydajny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem video czy obrabiasz fotografie, to najkorzystniejszy dobór! Jeszcze wyższa sprawność notebook G5 15 przystępny z procesorem Intel Core i7-9750H proponuje moc konieczną do niezakłóconej rozgrywki. Szybsze wczytywanie informacji i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD o obszerności 256 GB i dysku HDD o objętości 1000 GB. Udoskonalone, zrównoważone połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 zezwala na niezakłóconą rozgrywkę. Matowy ekran Full HD Matowa matryca spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skoncentrować się na pracy lub rozrywce! wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest dodatkowo odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji dostosuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która pasuje do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest szczególnie poręczna, stanowczo dla nocnych marków. Teraz nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Efektywne chłodzenie pionierski, nowoczesny system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, że temperatura komputera zawsze będzie niska. Karta sieciowa Killer Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na zapotrzebowania gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane. Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet materiałów wideo. Poczuj moc Usłyszysz wszelkich wrogów dzięki dwóm zastosowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala intuicyjnie sterować dźwiękiem i głosem i pilnować sytuację w grach. Jeden port do wszystkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje dużo rozmaitych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s albo wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K lub dwóch wyświetlaczy 4K. Alienware Command Center na komputerach Dell z serii G prekursorskie oprogramowanie Alienware Command Center zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, starannym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów, a także oszczędności czasu. Dzisiaj masz pełną kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz przystosowa...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.