Menu

Dell XPS 9310-3222

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 9310-3222 

Opis

DELL XPS 13 9310 to laptop z dotykowym ekranem o przekątnej ekranu 13.4 cali w rozdzielczości UHD+ (3840x2400), z precyzyjnie zaprojektowanymi detalami, od świetnych tworzyw, po śladowe wymiary, z prawdziwie niezrównaną efektywnością. Niesłychana prędkość i inteligencja procesorów Intel Core jedenastej generacji oraz karty graficznej Intel Iris Xe sprawiają, iż praca jest szybka, płynna i prosta. Dzięki dyskowi SSD o objętości do 2 TB system uruchamia się i wznawia działanie w kilka sekund. Z kolei 32 GB pamięci operacyjnej bezzwłoczną obsługę wielu zadań, choćby w aplikacjach angażujących dużo zasobów komputera. Skrupulatna, frezowana maszynowo aluminiowa obudowa tworzy elegancki, tworzony w wysokiej jakości projekt, który jest mocniejszy i nieelastyczniejszy niżeli te z magnezu, czy tworzywa sztucznego. Dodatkowo anodowanie gwarantuje wyśmienitą, oporną na zarysowania powierzchnię. Kamera na podczerwień z funkcją Windows Hello rozpozna Twoją twarz i odblokuje Twojego XPSa przy użyciu bezpiecznej technologii a zaimplementowany detektor pokrywy zezwala na rozruch po otwarciu w ciągu zaledwie milisekund, bez względu na początkowy stan zasilania. Z kolei czytnik linii papilarnych, wbudowany w przycisk zasilania, umożliwia zalogowanie się poprzez zwykłe, intuicyjne przyłożenie palca. Dodatkowo w sytuacji tego modelu możesz oglądać ulubione programy w Internecie nawet przez 8 godzin i 12 minut zapewnia to niewiarygodnie długi czas eksploatacji baterii. DELL XPS 13 9310 ma dwa najnowsze złącza Thunderbolt 4, które znamionuje podwojenie drobnej przepustowości przesyłania wideo i informacji w kontraście do interfejsu Thunderbolt 3 oraz umożliwienie obsługi dwóch monitorów 4K lub jednego 8K oraz wykorzystanie czterech linii PCI-Express 3.0 (przepustowość 32 Gb/s)....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.