Menu

Dell XPS 9310-3246

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 9310-3246 

Opis

laptop o przekątnej ekranu 13 cali, z precyzyjnie zaprojektowanymi detalami, od doskonałych tworzyw, po nieduże wymiary, z prawdziwie niezrównaną wydajnością i procesorami InteI Core jedenastej generacji. Precyzyjna produkcja: cała pokrywa jest rzeźbiona w procesie obróbki CNC (komputerowym sterowaniem numerycznym). Dokładna, frezowana maszynowo aluminiowa obudowa kreuje wykwintny, tworzony w wysokiej jakości projekt, który jest mocniejszy i nieelastyczniejszy niż te z magnezu, czy tworzywa nienaturalnego. Chłodny i lekki: czarną podpórkę pod nadgarstki przygotowaliśmy z włókna węglowego, inspirowanego przemysłem kosmicznym, a białą - z włókna szklanego. Daje to maksymalną wytrzymałość i minimalną wagę. Nasz zespół projektantów niestrudzenie pracował nad tym, żeby uzyskać właściwe szczegóły, w tym precyzyjnie tworzone podświetlenie, a także niepodatną na zabrudzenia powłokę, która nie żółknie i nie plami się....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.