Menu

Dell XPS 9575-6486

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 9575-6486 

Opis

niezrównana produktywność Absolutnie najlepsza. Od początku po sam koniec: jeden śladowy układ obejmuje równocześnie niesamowicie sprawny procesor Intel® Core™ ósmej generacji z niestandardową asygnowaną kartą graficzną Radeon® RX Vega, jak i przeznaczonej szerokopasmowej pamięci — wynikiem jest niebywała moc tworzenia i przetwarzania w niewiarygodnie cienkiej obudowie.

Zapewnij sobie efektywność niezbędną do tworzenia bogatych treści, edytowania i wyświetlania materiałów 4K, grania w innowacyjne gry oraz wykonywania wielu zadań równocześnie. Gwiazdor pod względem wydajności: oto najwydajniejsze 15-calowe urządzenie 2 w 1 marki Dell.

nowe czterordzeniowe procesory Intel® ósmej generacji to więcej rdzeni czyli ulepszona skuteczność, choćby po uruchomieniu wielu aplikacji równocześnie. Moc zapewniająca perfekcję: opracowane przez firmę Dell rozwiązanie Dell Power Manager pozwala na użytkownikom personalizowanie głośności pracy, temperatury i produktywności notebooków w zależności od jednostkowych preferencji.

gwarantuje także maksymalną moc procesora, a także nadzoruje temperaturę systemu i zarządza nią. Dopasowuje się do Twojego stylu pracy: zastosowany żyroskop i akcelerometr rozróżniają umieszczenie urządzenia na kolanach lub na stole.

Podnoszą produktywność systemu, gdy pracujesz na biurku, wiedząc, iż nie masz kontaktu z podstawką, i dostosowują temperaturę. Praca poprzez cały dzień: więcej mocy nie oznacza częstszego ładowania. Dzięki baterii wytrzymującej do 15 godzin i 25 minut* i rozdzielczości FHD niesamowicie efektywne urządzenie 2 w 1 bez problemu poradzi sobie nawet z największymi projektami w podróży.

Chłodniejsze niż kiedykolwiek Urządzenia XPS 15 2 w 1 posiadają niezwykle cienką warstwę izolacji cieplnej GORE™, która akcentuje się niższym poziomem przewodzenia ciepła niż powietrze, a przy tym ma cienką, elastyczną konstrukcję, co zezwala na chłodzenie systemu w trakcie energicznej pracy.

Dwa ciekłokrystaliczne polimerowe wentylatory o obfitym współczynniku proporcji maksymalizują przepływ powietrza poprzez urządzenie 2 w 1, a trzy kompozytowe rurki grzewcze ekspresowo chłodzą procesor przy obszernych obciążeniach roboczych.

plastikowe grafitowe moduły rozprowadzają ciepło po całym urządzeniu, a izolacja termiczna GORE uniemożliwia przepływaniu ciepła od użytkownika do urządzenia. Te nowoczesne rozwiązania termiczne pozwalają zmaksymalizować produktywność przy zachowaniu najcieńszej osiągalnej pokrywy.

Widoki bez ograniczeń. Odcienie spoza gamy barw. Mniej ramki, więcej pikseli: poprawiliśmy każdy aspekt wyświetlacza. Nowej generacji ekran InfinityEdge zdaje się nie posiadać krawędzi, a to za sprawą zwężonej o 18% ramki — mającej zaledwie 4,7 mm szerokości.

Dzięki niesamowitej rozdzielczości 4K Ultra HD, dającej aż 8 mln pikseli, zobaczysz wszystkie detale, stwarzające obszerny, ładny i niewiarygodnie wręcz precyzyjny obraz — bez rozmazanych krawędzi i nierównych linii, bez konieczności...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.