Menu

Dell Latitude 5411 N001L541114EMEA

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta N001L541114EMEA 

Opis

laptop biznesowy DELL Latitude 5411Ten mniejszy, smukły 14-calowy notebook zezwala na jeszcze szybszą pracę dzięki skalowalnej konstrukcji i wysokiej produktywności. Czy Twój komputer Cię zna? Program Dell Optimizer to pierwsza tego rodzaju wbudowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dopasowuje się do nich, umożliwiając efektywniejszą, zoptymalizowaną i sprawną pracę.

ExpressResponse: szybsze uruchamianie zwykle wykorzystywanych aplikacji. Zastosowane funkcje AI oraz technika Intel Adaptix na bieżąco dostosowują skuteczność do potrzeb. ExpressCharge: nienaturalna inteligencja poprawia skuteczność baterii, dostosowując ją do charakterystycznego zużycia energii i wzorców ładowania.

Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge samoczynnie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przypasuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając wyświetlacz lub wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.

Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dostosowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i ulepszając ogólną jakość dźwięku.

dzięki czemu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz. Pełna, skalowalna skuteczność potężne połączenia: karta Intel Wi-Fi 6 (Gig+) zapewnia prawie trzykrotnie większą szybkość i świeże zabezpieczenia komputerów i sieci bezprzewodowych.

Gdy nie masz dostępu do Wi-Fi, możesz korzystać z szybkiej mobilnej sieci szerokopasmowej LTE 450 Mb/s. Podróżuj komfortowo dzięki nowej technologii eSIM, która obsługuje więcej sieci komórkowych na całym świecie bez konieczności zmieniania kart SIM.

Miejsce na wszystkie projekty: nic nie przeszkodzi Ci w osiąganiu najlepszych wyników dzięki skalowalnej pamięci i miejscu na informacje, w tym nawet 32 GB w modułach DDR4 2933 MHz najszybszych wśród systemów Latitude.

Wybierz pamięć masową o pojemności do 1 TB. Wspaniała grafika: zintegrowany układ graficzny wydajnie obsługuje strumieniowe transmisje video, pobieranie plików i aplikacje. Możesz też wybrać opcjonalną niezależną jednostkę przetwarzania grafiki, która gwarantuje jeszcze wyższą sprawność grafiki.

Uniwersalne połączenia: prędkie podłączanie maszyn peryferyjnych dzięki pełnej gamie przystępnych portów, w tym złączu USB Type-C, interfejsowi Thunderbolt 3 i starszym portom, takim jak HDMI i RJ45. Pełna moc: przystępne procesory Intel Core i7 vPro klasy H dziesiątej generacji zapewniają firmom efektywność, łatwość zarządzania, zaimplementowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro oraz zgodność z planami dalszego rozwoju technice.

Piękno w każdym szczególe Nowy, odświeżony wygląd: notebook Latitude 5411 doskonale nadaje się do pracy dzięki wytwornej i innowacyjnej obudowie w nowym, jaśniejszym kolorze albo z aluminiowym wykończeniem.

najkorzystniejszy widok: ekran jest zaopatrzony w dużo funkcji, które pomagają skoncentrować się na pracy, takich jak wąska ramka z czterech stron i ekran z warstwą przeciwodblaskową. Opracowane z myślą o środowisku: nasze modele z linii Latitude 5000 były pierwszymi notebookami zaprojektowanymi z zastosowaniem włókien węglowych ze źródeł poprzemysłowych, a ponadto nawet w 18% są tworzone z materiałów pochodzących z recyklingu.

Części są pokryte lakierem na bazie wody, co gwarantuje zdrowsze środowisko pracy. Dzięki działaniom firmy Dell ponad 2 miliony funtów włókien węglowych zostały ponownie wykorzystane, zamiast trafić na wysypiska.

Szybka praca, niska temperatura: dział IT może dzisiaj zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i skoncentrować się na innym ważnym oprogramowaniu. Wentylatory chłodzące z łopatkami z włókna węglowego są cichsze, więc możesz skupić się na pracy.

w dodatku dwa przewody cieplne efektywniej odprowadzają ciepło. Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace. Zaimplementowana inteligencja. Wbudowane możliwości modernizacji.Wiemy, że posiadanie optymalnego urządzenia to dopiero początek.

Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i szybko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować produktywnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i markę, w której pracuje, w sytuacji negatywnych doświadczeń z użytkowaną w niej technologią.

technologia Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i gwarantuje aktywne, predykcyjne i samoczynne rozwiązania gwarantujące postępowość, a równocześnie usprawniające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska oraz administrowanie nim.

WdrażanieUsługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace pozwala na odejście od klasycznych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu sprzętów fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

ZabezpieczeniaZaufane urządzenia marki Dell stanowią podstawę postępowego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują efektywnie i czują się bezpiecznie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych urządzeń firmy Dell.

ZarządzanieZarządzanie: pakiet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które zezwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki temu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie zapewniając użytkownikom końcowym skuteczne środowisko.

Pomoc technologicznaUsługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej w sytuacji konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC gwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie usuwa nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi.

Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport i uzyskuje alerty generowane poprzez nienaturalną inteligencję w celu zapobiegania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii. Model: 5411Pozostałe dane o procesorze: Intel Core i5-10400HPozostałe informacje o pamięci RAM: Dźwięk: Głośniki stereo 2WDodatkowe oprogramowanie: Microsoft Office McAfee Small Business Security Akcesoria w pakiecie: dane o gwarancji: Pozostałe dane:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.