Menu

Dell Latitude 7390 N026L739013EMEA

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta N026L739013EMEA 
  • Przekątna ekranu 13.3 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Procesor Intel Core i7 
  • Funkcje podświetlana klawiatura, ekran dotykowy 

Opis


Intel – największy na świecie firma układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.
Procesory Intel Core i7 Najnowsze procesory Intel Core znamionują się powiększoną skutecznością, mniejszym zużyciem energii zwłaszcza na zasilaniu bateryjnym i wyraźnie pokaźniejsze bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Dzięki temu notebooki zbudowane na bazie rodziny procesorów z linii U znamionują się pokaźniejszą mobilność i dłuższą żywotnością baterii we wszelkich standardowych wykorzystaniach. Ciesz się bardziej produktywnymi możliwościami użycia swojego komputera w codziennej pracy i rozrywce.

HDMI HDMI pozwala łączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/video takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dane video przesyłane są z użyciem technologii TMDS.
Karta Graficzna Intel Zainstalowana Karta graficzna marki Intel
.
System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając idealne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają momentalnie uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niżeli kiedykolwiek wbudowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.
Wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080) obszerniejsza ilość pikseli zezwala na "zmieszczenie" na ekranie większej ilości informacji, a co za tym idzie powiększenie przestrzeni roboczej, rozmieszczenie obok siebie w sposób czytelny obszerniejszej ilości okienek, na przykład edytora tekstu, i tak dalej. Wyższa rozdzielczość to także obszerniejsza ilość szczegółów wyświetlanych na ekranie, na przykład ostrzejsze czcionki, które znacząco poprawiają komfort czytania i zniżają uczucie zmęczenia aparatu wzrokowego.
Pamięć Współdzielona Karta graficzna korzysta z pamięci ram zainstalowanej w komputerze. Rozwiązanie istotnie obniża koszt urządzenia.
Matryca Matowa Matryca Matowa w mniejszym stopniu odbija otoczenie co poprawia jakość wyświetlanego obrazu. Zmniejsza stopień zmęczenia oczu.
Urządzenie nie ma ekranu dotykowego.
. USB Type-C: minimalny, ultraszybki i wyjątkowo komfortowy interfejs Nowy tryb transmisji SuperSpeed+, obsługuje przesyłanie danych z prędkością do 10 Gb/s, czyli około 20x szybciej aniżeli w poprzednim standardzie USB 2.0. Port USB Type-C jest mniejszy aniżeli stare złącze USB Type-A, a jego odwracalna kompozycja powoduje, iż jest widocznie bardziej wygodne w użyciu niż kiedykolwiek wcześniej. USB 3.1 jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.
seria:Latitude 7390 Imponująca efektywność w rewelacyjnym opakowaniu 13-calowy notebook klasy biznesowej dla profesjonalistów, którzy potrzebują mobilności. Teraz dostępny w stylowej obudowie z obrabianego aluminium, włókna węglowego lub stopu magnezu. Notebooki i urządzenia „2 w 1 z linii Latitude pozwalają na pracę przez cały dzień i oferują najbezpieczniejsze, najłatwiejsze w zarządzaniu funkcje we rewelacyjnie tworzonej konstrukcji. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz — w podróży, przy biurku albo w kawiarni — mamy dla Ciebie rozwiązania, które pasują do dowolnej sytuacji.
fason i wytrzymałość modelu Latitude 7390 to już kanon. Dzisiaj przystępny w wysmakowanym aluminiowym wykończeniu, które zrobi wrażenie w każdym miejscu. Nowa pokrywa z pojedynczego bloku aluminium jest stylowa i wytrzymała. Pracuj bez obaw w dowolnym miejscu. Wybierz obudowę wykonaną ze stopu magnezu lub włókna węglowego, która wspaniale wygląda i jest stanowczo wytrzymała.
świetny obraz: ładny, 13-calowy wyświetlacz Full HD ma wąską ramkę i powłokę przeciwodblaskową, a dzięki inteligentnej konstrukcji mieści się w 12-calowej obudowie, co gwarantuje funkcjonalność i nieszablonowy obraz.
Dopracowana konstrukcja: laptop Latitude 7390 jest produkowany z wysokiej jakości materiałów, takich jak stopy magnezu. Łączy świetne wzornictwo z najlepszą w swej klasie wytrzymałością. Porty i gniazda 1. Gniazdo audio rodzaju combo | 2. Micro SIM | 3. Micro SD | 4. USB 3.1 pierwszej generacji | 5. RJ45 | 6. Gniazdo blokady Noble | 7. Zasilanie prądem zmiennym ǀ 8. Port USB rodzaju C | 9. HDMI | 10. USB 3.1 pierwszej generacji z funkcją PowerShare | 11. Czytnik kart Smart Card wymiary i masa 1. Wysokość: 16,33 mm (0,64") / 16,53 mm (0,66") (przód/tył, w wersji bez ekranu dotykowego) | 2. Szerokość: 304,8 mm (12,0) | 3. Głębokość: 207,9 mm (8,19) | niewiele znacząca masa: 1,19 kg
typ:laptop
Procesor(Rdzenie/Wątki):4/8 Wątek jest to rdzeń logiczny. A wątek rdzeń jest fizyczny. Im ich więcej tym więcej procesów ( programów ) procesor potrafi "na raz" obsłużyć. Uproszczając im więcej rdzeni tym szybszy procesor tym lepiej wykorzystuje swoje taktowanie. Przykładowo procesor z 1 rdzeniem i taktowaniem 1 GHz będzie 4 razy wolniejszy od procesora z 4 rdzeniami o tym samym taktowaniu.
Pamięć DDR4 Pamięć DDR4 pozwala na zastosowanie napięcia 1,2 V[1] w porównaniu z 1,5 V dla DDR3, 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki temu pamięć DDR4 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 20% w stosunku do pamięci DDR3 oraz obszerniejszą przepustowością w kontraście do DDR3, DDR2 i DDR. Pamięci DDR4 nie są kompatybilne wstecz, tzn. Nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR, DDR2 i DDR3.
Pamięć Zainstalowana:8GB Pamięć jest użytkowana przez wszystkie urządzenia zainstalowane w komputerze. Jeżeli komputer potrzebuje więcej pamięci niżeli ma zainstalowane wtedy część informacji zapisuje na dużo wolniejszym dysku, co sprawia jego wolniejszą pracę.
.
Dysk Twardy pojemność:256GB SSD Dysk Twardy to pamięć masowa wykorzystująca nośnik magnetyczny do przechowywania informacji. Dyski SSD są pokaźnie szybsze od zwykłych dysków SATA czy ATA
Intel HD Graphics 620 Jedna z najpopularniejszych kart graficznych Intela oferująca dobrą produktywność za niewielką cenę. Z powodzeniem nadaje sie do codziennego stosowania takiego jak filmy w wysokich rozdzielczościach czy choćby gry komputerowe.
HD Graphics 620 to układ grafiki z procesorów Kaby Lake-U, Architektura Kaby Lake, Magistrala 64/128 bit, technika 14 nm, Częstotliwość rdzenia 300 – 1050 MHz, Obsługiwana pamięć DDR3 / DDR4, DirectX 12, Obsługiwane technologie QuickSync
Napęd Optyczny:Brak Urządzenie nie posiada napędu optycznego. Nie obsługuje płyt DVD ani CD.
Możliwość rozbudowy pamięci do 16GB
Stan:recertyfikowany
Intel – największy na świecie firma układów scalonych, a także twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.
Procesory Intel Core i7 Najnowsze procesory Intel Core cechują się powiększoną wydajnością, mniejszym zużyciem energii zwłaszcza na zasilaniu bateryjnym oraz wyraźnie obszerniejsze bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Dzięki temu notebooki zbudowane na bazie rodziny procesorów z kolekcji U znamionują się większą mobilność i dłuższą żywotnością baterii we wszystkich charakterystycznych zastosowaniach. Ciesz się bardziej sprawnymi możliwościami wykorzystania swojego komputera w codziennej pracy i rozrywce.

HDMI HDMI pozwala jednoczyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/video takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dane wideo przesyłane są z zastosowaniem technice TMDS.
Karta Graficzna Intel Zainstalowana Karta graficzna marki Intel
.
System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając doskonałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają szybko uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niż kiedykolwiek zaimplementowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.
Wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080) obszerniejsza liczba pikseli zezwala na "zmieszczenie" na ekranie większej ilości danych, a co z tego wynika powiększenie przestrzeni roboczej, rozmieszczenie obok siebie w sposób czytelny pokaźniejszej ilości okienek, na przykład edytora tekstu, i tak dalej. Wyższa rozdzielczość to także obszerniejsza liczba szczegółów wyświetlanych na ekranie, na przykład ostrzejsze czcionki, które znacząco udoskonalają komfort czytania i ograniczają uczucie zmęczenia aparatu wzrokowego.
Pamięć Współdzielona Karta graficzna korzysta z pamięci ram zainstalowanej w komputerze. Rozwiązanie pokaźnie ogranicza koszt urządzenia.
Matryca Matowa Matryca Matowa w mniejszym stopniu odbija otoczenie co udoskonala jakość wyświetlanego obrazu. Ogranicza stopień zmęczenia oczu.
Urządzenie nie posiada ekranu dotykowego.
. USB Type-C: nieznaczny, ultraszybki i wyjątkowo wygodny interfejs Nowy tryb transmisji SuperSpeed+, obsługuje przesyłanie danych z prędkością do 10 Gb/s, czyli około 20x szybciej aniżeli w poprzednim standardzie USB 2.0. Port USB Type-C jest mniejszy niżeli stare złącze USB Type-A, a jego odwracalna budowa powoduje, że jest wyraźnie bardziej komfortowe w użyciu niżeli kiedykolwiek wcześniej. USB 3.1 jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.
seria:Latitude 7390 Imponująca produktywność w doskonałym opakowaniu 13-calowy notebook klasy biznesowej dla profesjonalistów, którzy potrzebują mobilności. Teraz przystępny w stylowej obudowie z obrabianego aluminium, włókna węglowego lub stopu magnezu. Notebooki i urządzenia „2 w 1 z kolekcji Latitude zezwalają na pracę przez cały dzień i proponują najbezpieczniejsze, najłatwiejsze w zarządzaniu funkcje we doskonale wykonanej konstrukcji. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz — w podróży, przy biurku albo w kawiarni — mamy dla Ciebie rozwiązania, które pasują do dowolnej sytuacji.
fason i trwałość modelu Latitude 7390 to już standard. Teraz przystępny w eleganckim aluminiowym wykończeniu, które zrobi wrażenie w każdym miejscu. Nowa pokrywa z pojedynczego bloku aluminium jest stylowa i wytrzymała. Pracuj bez obaw w dowolnym miejscu. Wybierz obudowę wyprodukowaną ze stopu magnezu lub włókna węglowego, która genialnie wygląda i jest szczególnie wytrzymała.
idealny obraz: ładny, 13-calowy ekran Full HD ma wąską ramkę i powłokę przeciwodblaskową, a dzięki inteligentnej konstrukcji mieści się w 12-calowej obudowie, co gwarantuje ergonomiczność i unikatowy obraz.
Dopracowana budowa: notebook Latitude 7390 jest wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, takich jak stopy magnezu. Łączy idealne wzornictwo z najkorzystniejszą w swej klasie wytrzymałością. Porty i gniazda 1. Gniazdo audio typu combo | 2. Micro SIM | 3. Micro SD | 4. USB 3.1 pierwszej generacji | 5. RJ45 | 6. Gniazdo blokady Noble | 7. Zasilanie prądem zmiennym ǀ 8. Port USB rodzaju C | 9. HDMI | 10. USB 3.1 pierwszej generacji z funkcją PowerShare | 11. Czytnik kart Smart Card wymiary i masa 1. Wysokość: 16,33 mm (0,64") / 16,53 mm (0,66") (przód/tył, w wersji bez ekranu dotykowego) | 2. Szerokość: 304,8 mm (12,0) | 3. Głębokość: 207,9 mm (8,19) | śladowa masa: 1,19 kg
rodzaj:laptop
Procesor(Rdzenie/Wątki):4/8 Wątek jest to rdzeń logiczny. A wątek rdzeń jest fizyczny. Im ich więcej tym więcej procesów ( programów ) procesor potrafi "na raz" obsłużyć. Uproszczając im więcej rdzeni tym szybszy procesor tym lepiej wykorzystuje swoje taktowanie. Przykładowo procesor z 1 rdzeniem i taktowaniem 1 GHz będzie 4 razy wolniejszy od procesora z 4 rdzeniami o tym samym taktowaniu.
Pamięć DDR4 Pamięć DDR4 zezwala na zastosowanie napięcia 1,2 V[1] w porównaniu z 1,5 V dla DDR3, 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR. Dzięki temu pamięć DDR4 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 20% w stosunku do pamięci DDR3 i obszerniejszą przepustowością w porównaniu do DDR3, DDR2 i DDR. Pamięci DDR4 nie są kompatybilne wstecz, tzn. Nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR, DDR2 i DDR3.
Pamięć Zainstalowana:8GB Pamięć jest wykorzystywana poprzez wszystkie urządzenia zainstalowane w komputerze. Jeżeli komputer potrzebuje więcej pamięci niż ma zainstalowane wtedy część danych zapisuje na dużo wolniejszym dysku, co sprawia jego wolniejszą pracę.
.
Dysk Twardy pojemność:256GB SSD Dysk Twardy to pamięć masowa wykorzystująca nośnik magnetyczny do przechowywania informacji. Dyski SSD są pokaźnie szybsze od zwykłych dysków SATA czy ATA
Intel HD Graphics 620 Jedna z najpopularniejszych kart graficznych Intela oferująca korzystną efektywność za niewielką cenę. Z powodzeniem nadaje sie do codziennego stosowania takiego jak filmy w wysokich rozdzielczościach czy nawet gry komputerowe.
HD Graphics 620 to układ grafiki z procesorów Kaby Lake-U, Architektura Kaby Lake, Magistrala 64/128 bit, technika 14 nm, Częstotliwość rdzenia 300 – 1050 MHz, Obsługiwana pamięć DDR3 / DDR4, DirectX 12, Obsługiwane technologie QuickSync
Napęd Optyczny:Brak Urządzenie nie posiada napędu optycznego. Nie obsługuje płyt DVD ani CD.
Możliwość rozbudowy pamięci do 16GB
Stan:recertyfikowany

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.